آموزش تزریق ژل لب مدل روسی


تزریق ژل لب روسی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است که امروزه انجام می شود و افراد زیادی به دنبال آن هستند آموزش تزریق ژل لب روسی و مجتمع سلامت تهران با برگزاری دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس در تهران فرصتی را برای تربیت کارشناسان دانشجوی زیادی فراهم کرد تا این افراد به صورت تخصصی و حرفه ای تر به فعالیت بپردازند.

درخواست مشاوره رایگان

تزریق ژل لب روسی چیست؟

افراد زیادی هستند که روزانه برای برجسته‌تر شدن لب‌های خود تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند، اما بسیاری از افراد به دلیل عوارض این جراحی‌ها به تزریق ژل لب روی می‌آورند. یکی از محبوب ترین مدل های تزریق فیلر لب که الهام گرفته از لب های خانم های روسی است، ژل لب روسی است. باید در نظر داشته باشید که لب ها با این روش کشیده و تاکید می شوند، بنابراین این روش برای افرادی که لب های بسیار بزرگی دارند توصیه نمی شود.

تمرکز تزریق ژل لب روسی بر روی ناحیه V شکل است که هدف آن افزایش نقطه اوج لب ها برای افزایش زیبایی آن ها است. در این روش به کشش و تیزی لبه های لب توجه زیادی می شود. در این روش از فیلر حاوی هیالورونیک اسید برای تاکید و لیفت لب استفاده می شود. بعد از این مرحله وقتی فرم کلی لب ها مشخص شد، کمی فیلر به لب ها تزریق می شود تا پرتر به نظر برسد.

نمونه ای از تزریق ژل لب روسی

در تزریق ژل لب مدل روسی تاکید بر لب بالاست اما گاهی برای ایجاد تقارن لازم است کمی فیلر به لب پایین تزریق شود تا لب ها دارای تقارن باشند.

مزایای تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی یا روش استفاده از ژل هیالورونیک اسید برای افزایش حجم لب در بین جوانان و بزرگسالان رایج است. مزایای تزریق ژل لب روسی عبارتند از:

 1. افزایش حجم لب ها: تزریق ژل روسی برای لب ها باعث افزایش حجم لب ها و بهبود فرم آنها می شود. این روش مخصوصا برای افرادی که لب های نازک و کوچکی دارند مناسب است.
 2. برگرداندن خطوط دور لب: تزریق ژل لب روسی می تواند خطوط اطراف لب را ترمیم کند و در نتیجه ظاهر صورت شما را بهبود بخشد.
 3. ایجاد لب‌های شاداب‌تر و جوان‌تر: تزریق ژل لب روسی می‌تواند لب‌های شما را شاداب‌تر و جوان‌تر نشان دهد و در نتیجه ظاهر شما را جذاب‌تر کند.
 4. بدون جراحی: تزریق ژل لب روسی نیازی به جراحی ندارد و برای افرادی که از جراحی لب می ترسند مناسب است.
 5. اثر ماندگار: از آنجایی که ژل اسید هیالورونیک باعث افزایش حجم لب ها می شود، اثر آن نسبت به روش های دیگر مانند استفاده از رژ لب ماندگاری بیشتری دارد.

ژل مورد استفاده در تزریق مدل روسی

تزریق ژل روسی لیپس یکی از روش های محبوب برای افزایش حجم لب ها می باشد. این روش با استفاده از ژل اسید هیالورونیک انجام می شود. ژل هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد و به دلیل خاصیت جذب رطوبت و حجم دهنده برای تزریق در لب و صورت استفاده می شود.

ژل اسید هیالورونیک استفاده شده در تزریق مدل روسی به عنوان ژل با قدرت پرکنندگی بالا و ترکیبی از اسید هیالورونیک با ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها شناخته می شود. این ژل به طور ویژه برای افزایش حجم لب ها و ترمیم خطوط اطراف لب طراحی شده است.

معمولا ژل هیالورونیک اسید مورد استفاده در تزریق مدل روسی ژلی با پایداری بالا و ساختار تزریقی است که قابلیت انعطاف پذیری و تغییر شکل را دارد. این ژل به مرور زمان در بدن تخلیه می شود و به طور طبیعی تجدید می شود و برای بیماران کاملا بی خطر است. علاوه بر این، ژل اسید هیالورونیک استفاده شده در تزریق مدل روسی را می توان در آب حل کرد و در صورت نیاز با مواد جاذب مخصوص آن را حذف کرد.

ماندگاری ژل لب روسی چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری ژل لب روسی معمولا بسته به نوع ژل و شرایط استفاده متفاوت است. اما در بیشتر موارد ماندگاری ژل لب روسی بین 6 تا 12 ماه است. اگر بعد از تزریق ژل لب روسی از فرم لب های خود راضی نیستید، می توانید مقداری آنزیم تزریق کرده و فیلرها را بردارید. در مورد تورم لب ها باید بگوییم که 72 ساعت بعد از تزریق، تورم لب ها به طور کامل از بین می رود.

چگونه ژل لب مدل روسی تزریق کنیم؟

روش تزریق ژل لب در این روش با روش های دیگر کمی متفاوت است و بیشتر بر روی کشش و لبه های لب تمرکز دارد که طرفداران خود را دارد. در این قسمت از مقاله نحوه تزریق ژل لب روسی باید به شما بگوییم که چگونه آن را به صورت عمودی در پایه لب ها تزریق کنید. در حالی که در تزریق ژل لب در روش های دیگر، این تزریق در لبه لب به صورت افقی و به سمت داخل لب انجام می شود، اما مدل روسی به طور قاطع مخالف این نوع تزریق است و به همین دلیل ظاهر آن با سایرین متفاوت است. مدل های تزریقی

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی روشی غیر جراحی برای افزایش حجم و فرم لب است. در این روش از یک ماده ژل مانند استفاده می شود که معمولاً از اسید هیالورونیک تشکیل شده است. در این مقاله نحوه استفاده از این روش و مراحل انجام آن را به شما آموزش می دهیم.

1. مشاوره با پزشک: قبل از هر چیز باید با پزشک متخصص مشورت کنید. پزشک شما نیازها و نتایج مورد انتظار شما را بررسی می کند و توصیه های لازم را در مورد نوع ژل و مقدار مناسب برای شما ارائه می کند. همچنین، پزشک می تواند در مورد عوارض و خطرات مرتبط با این روش با شما صحبت کند.

2. آماده سازی: قبل از تزریق لازم است ناحیه تحت درمان کاملا تمیز شود. پزشک ممکن است از یک محلول ضد عفونی کننده برای تمیز کردن پوست استفاده کند. همچنین اگر در ناحیه درمان درد یا تورم دارید، پزشک ممکن است از کیسه یخ برای کاهش آن استفاده کند.

3. تزریق ژل: پزشک ژل را به لب تزریق می کند. او ممکن است از یک سوزن یا یک کانول استفاده کند. تعداد و نوع تزریق به نیاز شما و توصیه های پزشک بستگی دارد. ممکن است در این مرحله درد و فشار را تجربه کنید، اما معمولا به سرعت از بین می‌رود.

4. ماساژ و شکل دهی: پس از تزریق، پزشک می تواند با ماساژ و فشار دادن لب ها، ژل را به طور یکنواخت توزیع کند. او همچنین می تواند کانتور لب اضافی را برای دستیابی به فرم لب دقیق تر و مطلوب تر انجام دهد.

5. مراقبت های پس از تزریق: پس از تزریق، پزشک می تواند توصیه هایی را برای مراقبت و نگهداری مناسب از لب ها پس از عمل به شما ارائه دهد. این ممکن است شامل استفاده از یخ برای کاهش تورم، استفاده از کرم ضد التهابی و ضد آفتاب باشد. همچنین، ممکن است پزشک از شما بخواهد که فعالیت بدنی شدید را برای مدتی محدود کنید.

6. نتایج و نگهداری: نتایج اولیه تزریق ژل لب معمولاً ظرف چند روز قابل مشاهده است. در این زمان ممکن است احساس تورم و بی حسی لب ها داشته باشید. اما با گذشت زمان این علائم به طور طبیعی کاهش می یابد و شما می توانید نتیجه نهایی را ببینید. معمولا اثرات تزریق ژل لب حدود 6 تا 12 ماه باقی می ماند و پس از آن نیاز به تزریق و تزریق مجدد دارید.

چه کسانی برای تزریق ژل لب روسی مناسب هستند؟

ژل لب مدل روسی می تواند برای تمامی مدل های صورت مناسب باشد و تزریق این ژل محدودیتی ندارد فقط اگر قبلا ژل لب دیگری تزریق کرده اید باید با کمک پزشک آن را تخلیه کنید و سپس ژل تزریقی روسی را انجام دهید. . دادن

ژل روسی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسانی باشد که فقط می خواهند قسمت بالای لبشان بزرگتر و زیبا باشد چرا که این مدل ژل روی فریم لب بالایی تاکید بیشتری دارد و آن را پرتر نشان می دهد. کسانی هم هستند که تا به حال کمان کوپید طبیعی نداشته اند یا اصلاً نداشته اند این می تواند گزینه خوبی برای استفاده از این زیبایی باشد.

آموزش تزریق ژل لب

در مجتمع سلامت تهران با برگزاری دوره های زیبایی با جمعی از متخصصین این حوزه توانسته ایم سطح مهارت و تجربه افرادی را که برای آموزش تزریق ژل به لب مراجعه می کنند افزایش دهیم. این دوره 3 روز به طول می انجامد و پس از آن شرکت کنندگان دوره را تا تکمیل مهارت خود همراهی و پشتیبانی می کنیم.

در این دوره به صورت تئوری و عملی کلیه مبانی تزریق ژل و فیلر را آموزش می دهیم و شما این شانس را دارید که زیر نظر مربی این اصول را به صورت عملی بیاموزید و مربی تا تسلط کامل به آن در کنار شماست. موضوعات در این دوره انواع مختلف تزریق ژل مانند آموزش تزریق ژل لب روسی را داریم و تمامی نکات مربوط به آن را به شما آموزش می دهیم.

عناوین دوره های تزریق ژل

سرفصل های دوره تزریق ژل لب

این دوره از دو قسمت تئوری و عملی تشکیل شده است که قسمت تئوری به دو صورت آنلاین و حضوری آموزش داده می شود و این قسمت شما را برای شرکت در قسمت عملی دوره آماده می کند. در دو بخش به طور مختصر به مباحث تدریس شده اشاره کرده ایم:

 • مبانی زیبایی شناسی و آناتومی
 • مروری بر فیلر و انواع آن
 • مقایسه برندهای موجود
 • کیفیت ها را بررسی کنید.
 • اصول مراقبت پس از تزریق
 • بررسی عوارض تزریق
 • اصول بیهوشی و بلوک عصبی
 • تزریق فیلر لب و فیلر خط خنده

خلاصه ای از سرفصل های دوره آموزشی تزریق ژل می باشد. روی مدل زنده هست

قیمت دوره آموزش فیلر و تزریق ژل لب در سال 1402

دوره آموزشی تزریق ژل و فیلر لب

این دوره در مجموعه ما همزمان با دوره تزریق بوتاکس اجرا می شود و شما آموزش تزریق بوتاکس را نیز دریافت خواهید کرد. هزینه این دوره با هزینه 9.000.000 میلیون تومان در مجتمع سلامت تهران برگزار می شود و در صورت عدم پرداخت هزینه به صورت یکجا می توانید به صورت اقساطی یا چک پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت معوق می توانید با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید.

بعد از اتمام دوره چه مدرکی می گیریم؟

پس از پایان دوره یک تست تمرینی به شما داده می شود که بر روی شخصی که به عنوان مدل تمرین زنده به کلاس آورده اید است و تمام آموزش هایی را که انجام داده اید بر روی آن مدل تست می کنید و مربی It مشکلات شما را پس از اتمام دوره حل می کند. پایان دوره نیز در صورت تایید استاد، گواهینامه شما بر روی مدل زنده با ذکر تمرین چاپ خواهد شد.

آخرین کلمه

تزریق ژل لب روسی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل آموزش تزریق ژل لب روسی گزینه خوبی برای کسانی است که به تزریق ژل و فیلر علاقه دارند و می خواهند از این راه کسب درآمد کنند. ما در این دوره سعی کرده ایم تمامی نکات مهم در این زمینه را به شرکت کنندگان خود آموزش دهیم و در قسمت عملی آن نیز به صورت جدی تمامی مشکلات دانشجویان خود را حل کرده و حتی پس از پایان دوره از آنها حمایت می کنیم. تا بتوانیم نیروهای متخصص را برای فعالیت در بازار معرفی کنیم.

سوالات متداول در مورد آموزش تزریق ژل لب روسی

 1. در تزریق ژل لب مدل روسی معمولا از چه نوع ژلی استفاده می شود؟
  تمام تزریقات با فیلر با ژل هیالورونیک اسید انجام می شود و مدل روسی نیز از همین ژل استفاده می کند که تفاوت آن در نحوه تزریق است.
 2. آیا تزریق ژل درد دارد؟
  خیر، چون تزریق ژل و فیلر با سوزن های بسیار نازک و کوتاه انجام می شود، شما متوجه درد شدیدی نخواهید شد.
 3. ماندگاری ژل لب روسی چقدر است؟
  تمام ژل های لب بین 9 تا 12 ماه ماندگاری دارند.
 4. تزریق ژل لب مدل روسی چقدر طول می کشد؟
  ژل لب روسی نسبت به سایر ژل ها به زمان بیشتری نیاز دارد تا به حالت مطلوب برسد، مدت زمان تقریبی آن تا 45 دقیقه می باشد.
 5. هزینه دوره آموزشی تزریق ژل لب مدل روسی چقدر است؟
  دوره آموزشی تزریق ژل با قیمت 9000000 تومان در مجموعه ما برگزار می شود و می توانید هزینه دوره را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر