آموزش کاشت مو در ارومیه


امروزه دیگر نیازی به سفر به پایتخت برای کاشت مو نیست زیرا در اکثر شهرهای ایران کاشت مو به صورت حرفه ای انجام می شود. مجموعه پیشرفت های ما در این زمینه، از طریق حفظ آموزش کاشت مو در ارومیه تصمیم گرفت این تخصص را به شهرهای آذربایجان غربی نیز تعمیم دهد. برای ثبت نام در این دوره ابتدا بررسی کنید که چه کسانی می توانند گواهی کاشت مو دریافت کنند و با مشاوره از کارشناسان ما جزئیات دوره را دریافت کنید.

روش های کاشت مو در ارومیه

با توجه به نوع و شدت ریزش مو و نیاز هر فرد، پزشک متخصص می تواند روش مناسب کاشت مو را برای هر فرد تعیین کند. علاوه بر این، عواملی مانند سن، سلامت عمومی و نوع پوست می توانند در تعیین روش مناسب کاشت مو موثر باشند.

کاشت مو در دنیا به روش های مختلفی انجام می شود اما در هر کشور، شهر و کلینیک فقط می توان از روش های خاص کاشت مو استفاده کرد. به طور کلی در ایران و در اکثر شهرها از روش های کاشت مو FIT و FUT استفاده می شود و ما در آموزش کاشت مو در ارومیه از این دو روش استفاده می کنیم که ابتدایی ترین روش های کاشت مو هستند.

اما در برخی کشورها از این دو روش کاشت مو استفاده می شود که باعث افزایش موفقیت کاشت مو شده است که این دو روش به شرح زیر است:

 1. کاشت مو DHI (کاشت مستقیم مو): در این روش موهای برداشت شده بدون نیاز به ایجاد سوراخ در پوست مستقیماً در ناحیه کاشت قرار می گیرند. این روش با استفاده از ابزار خاصی به نام Choi Implanter Pen انجام می شود که موها را به طور همزمان از بین می برد و کاشت می کند.
 2. کاشت موی رباتیک: در این روش از ربات های هوشمند برای انتخاب موهای سالم و قرار دادن آن در ناحیه کاشت استفاده می شود. این روش دقیق تر و سریعتر از روش های دیگر است و امکان برنامه ریزی دقیق تری برای قرار دادن مو در ناحیه کاشت را فراهم می کند.

آموزش کاشت مو FIT و FUT در ارومیه

آموزش کاشت مو FIT در ارومیه

مجتمع سلامت تهران روش های مناسب و مناسبی را برای آموزش کاشت مو در ارومیه در نظر گرفته است چرا که این دو روش از محبوب ترین و کاربردی ترین در دنیا می باشند. توضیح مختصری از این دو روش را در زیر بخوانید:

کاشت مو FUT (پیوند واحد فولیکولی): در این روش قسمتی از پوست صاف و بدون مو از ناحیه سر که دارای موهای سالم است برداشته می شود. سپس با کمک میکروسکوپ قسمت جمع آوری شده به واحدهای کوچک تری تقسیم می شود که هر کدام شامل 1 تا 4 تار مو است. سپس این واحدها در ناحیه ای که نیاز به رشد مو دارد کاشته می شوند.

کاشت مو FIT (تکنیک جداسازی فولیکول): در این روش هر واحد مو به صورت جداگانه برداشت می شود. برای این منظور با کمک ابزار خاصی به نام میکروموتور، موهای سالم از ناحیه اهداکننده (ناحیه اکسیپیتال) یا سایر قسمت های بدن برداشته می شود. سپس موها به صورت جداگانه در ناحیه کاشت قرار می گیرند.

بهترین آموزشگاه کاشت مو در ارومیه

بسیاری از آموزشگاه ها در سراسر ایران دوره های کاشت مو را برگزار می کنند، اما تنها دوره هایی با طراحی خاص می توانند متخصصان کاشت مو مناسب را وارد بازار کنند. آموزش کاشت مو در ارومیه دارای دو بخش تئوری و عملی می باشد که هر دو با هم پیش می روند و قسمت عملی این دوره بزرگترین مزیت این دوره است که دارای دو روش مشاهده ای و عملی می باشد که در ادامه توضیح می دهیم .

 1. عملا: در HandsOn می توانید مورد مربوطه را به دوره بیاورید و تمرینات را زیر نظر مدرس دوره انجام دهید تا مباحث را به صورت عملی بیاموزید و این تاثیر زیادی در یادگیری شما خواهد داشت.
 2. مشاهده: در آموزش Abzoro می توانید دروس تدریس شده را در زمانی که استاد دوره موردی را هدایت می کند مشاهده کنید و مشکلات و سوالات خود را حل کنید. پرونده این قسمت توسط خود معلم انجام می شود.

بعد از اتمام دوره چه مدرکی می گیریم؟

پس از گذراندن دوره و برگزاری آزمون عملی و نظری و دریافت ارزیابی مثبت، گواهینامه کاشت مو که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور و دارای مهر تهران سلامت می باشد را دریافت خواهید کرد. مجتمع. این گواهی را می توان درخواست کرد و می توانید به هر زبانی که می خواهید ترجمه کنید.

هزینه کاشت مو در ارومیه

هزینه کاشت مو در ارومیه

آموزش کاشت مو در ارومیه با همان قیمت آموزش کاشت مو در تمامی شهرها انجام می شود این دوره با قیمت 10.000.000 تومان انجام می شود و می توانید از دو روش پرداخت نقدی و اقساطی استفاده کنید. کسانی که تمایلی به پرداخت نقدی ندارند می توانند به صورت اقساط پرداخت کنند. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی می توانید با مشاوران مجموعه ما صحبت کنید.

درخواست مشاوره رایگان

آخرین کلمه

مجتمع سلامت تهران در اکثر شهرهای ایران دوره های کاشت مو برگزار می کند که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد آموزش کاشت مو در ارومیه ما صحبت کردیم و شما روش های کاشت مو آموزش داده شده در دوره و اطلاعات مهم در مورد دوره را بررسی کردید. اگر به دنبال بهترین دوره کاشت مو در حال حاضر و جامع و تخصصی هستید می‌توانید مجتمع سلامت تهران را انتخاب کنید.

سوالات متداول آموزش کاشت مو در ارومیه

 1. بهترین دوره کاشت مو در ارومیه؟
  مجتمع سلامت تهران با برگزاری دوره های کاشت مو در سراسر ایران تجربه زیادی در این زمینه دارد.
 2. در پایان دوره چه مدرکی می گیریم؟
  گواهی مجتمع بهداشت تهران که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و این گواهی قابل درخواست و ترجمه به سایر زبان ها می باشد.
 3. بهترین آموزش کاشت مو در مرکز ارومیه؟
  جامع ترین دوره های کاشت مو متعلق به مجتمع سلامت تهران است که این دوره را در ارومیه نیز برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر