آموزش کاشت مو در بوشهر دوره عملی کاشت مو با جدیدترین متد


کاشت مو یکی از جدیدترین دوره های تخصصی مجتمع سلامت تهران است که علاوه بر تهران در شهرهایی مانند بوشهر نیز برگزار می شود. مجتمع سلامت تهران اقدام به ارائه آموزش کاشت مو با جدیدترین متدهای تخصصی در قالب جلسات تئوری و عملی نموده است. ما در این مقاله در مورد آموزش کاشت مو در بوشهر ما صحبت می کنیم

انتخاب بهترین آموزشگاه کاشت مو در بوشهر

کاشت مو یکی از مهارت هایی است که در آن فرد نیاز به کسب تخصص و تجربه دارد و انتخاب بهترین آموزشگاه کاشت مو یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد. مجتمع سلامت تهران با برگزاری دوره های آموزشی کاشت مو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی این امکان را برای سایر شهرستان ها فراهم کرده است.

آموزش کاشت مو در بوشهر یکی از دوره های آموزشی کاشت مو است که توسط بهترین اساتید مجموعه ما برگزار می شود که شامل دو قسمت عملی و مشاهده ای می باشد.

سرفصل های دوره آموزشی کاشت مو در بوشهر

سرفصل های دوره کاشت مو بوشهر

این دوره یکی از جدیدترین دوره های کاشت مو می باشد که دارای دوره عملی نیز می باشد. آموزش تخصصی کاشت مو توسط هیئت علمی این مجموعه با پشتیبانی آنلاین انجام می شود. تمامی مباحث دوره به صورت حضوری در 5 جلسه 5 ساعته تدریس می شود. دوره کاشت مو در دو قسمت تئوری و عملی تدریس می شود. عنوان دوره آموزشی کاشت مو شامل موارد زیر می باشد:

اولین جلسه آموزشی: نحوه برداشتن فلاپ کاشت مو پیوند مو تزریق داروی بی حسی موضعی با تمرینات (مولاژ)

آموزش دوم: برش دادن تارهای چرخه مو (مولاژ)

آموزش سوم: کار با دستگاه میکروموتور و برداشتن فولیکول های مو

تمرین چهارم: کاشتن سر بیمار

سرفصل های نظری دوره آموزشی کاشت مو

قسمت تئوری آموزش کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که فرد قبل از ورود به دوره عملی باید به آن تسلط داشته باشد. کسانی که در این دوره آموزشی کاشت مو ثبت نام می کنند در جلسات اول با بحث تئوری آن آشنا می شوند که مهمترین قسمت محسوب می شود.

سرفصل های نظری دوره آموزشی کاشت مو به شرح زیر می باشد:

 1. نکاتی برای کاشت
 2. آناتومی اعصاب اصلی سر و پوست
 3. انواع بیماری های پوستی
 4. داروهای مورد نیاز برای جراحی
 5. احیای قلبی ریوی
 6. علائم حیاتی را زیر نظر بگیرید
 7. رگ ها
 8. اقدامات پرستاری برای کاشت
 9. طراحی و مدل سازی
 10. مراقبت بعد از کاشت
 11. نحوه دوخت
 12. انواع الگوهای کاشت
 13. عوارض کاشت مو
 14. مراحل قبل و بعد از کاشت مو
 15. فیلم و عکس کاشت
 16. نکات راهنمایی
 17. انتخاب الگوی کاشت

هزینه دوره آموزشی کاشت مو در بوشهر

هزینه کاشت مو در بوشهر

هزینه دوره آموزشی کاشت مو 10.000.000 تومان می باشد و این دوره انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و شرکت در دوره کاشت مو می توانید با مشاورین مجتمع بهداشت و آموزش تماس حاصل فرمایید. دوره کاشت مو یکی از بهترین دوره های آموزشی محسوب می شود که زیر نظر بهترین اساتید و با روش های جدید و تخصصی برگزار می شود.

گواهینامه آموزش کاشت مو

آموزش کاشت مو که یکی از بهترین دوره های تخصصی است پس از کسب نتیجه مثبت مدرک فنی و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. گواهی این دوره آموزشی گواهینامه معتبر و مشکوک است. گواهینامه آموزش کاشت مو مورد تایید مجموعه ما ترجمه شده و معتبر در خارج از کشور می باشد.

گواهینامه فنی و حرفه ای دوره کاشت مو ممهور به مهر مجتمع سلامت تهران و قابل تایید در سایر کشورها می باشد.

آموزش کاشت مو در شمال بوشهر

اگر ساکن شمال بوشهر هستید و به دنبال آموزش کاشت مو در مشهد هستید می توانید از دوره کاشت مو مجتمع سلامت تهران که به صورت آنلاین برگزار می شود استفاده کنید.

آموزش کاشت مو در جنوب بوشهر

اگر ساکن مناطق جنوبی بوشهر هستید و به دنبال دوره آموزشی جامع کاشت مو هستید می توانید از دوره آنلاین کاشت مو مجتمع سلامت تهران استفاده کنید.

آموزش کاشت مو در شرق بوشهر

دوره های کاشت مو زیادی در بوشهر برگزار می شود و یکی از این دوره ها دوره کاشت مو مجتمع سلامت تهران یکی از اولین برگزارکنندگان دوره های کاشت مو در ایران می باشد. اگر جزو افرادی هستید که در شرق بوشهر زندگی می کنید می توانید از این دوره آنلاین بهره مند شوید.

آموزش کاشت مو در غرب بوشهر

افرادی که ساکن غرب بوشهر هستند و قصد شرکت در دوره کاشت مو را دارند می توانند از دوره کاشت مو مجتمع سلامت تهران استفاده کنند. گواهینامه این دوره یکی از معتبرترین گواهی های کاشت مو در ایران می باشد.

آخرین کلمه

در این قسمت از مقاله در مورد سرفصل های دوره کاشت مو و هزینه این دوره صحبت کردیم. این دوره آموزش کاشت مو در بوشهر این دوره یکی از جامع ترین دوره ها در زمینه کاشت مو است که در شهر بوشهر برگزار می شود. برای کسانی که می خواهند کاشت مو را در شهرهای دیگری مانند بوشهر بیاموزند، این دوره آموزشی انتخاب خوبی است.

سوالات متداول آموزش کاشت مو در بوشهر

 1. هزینه دوره کاشت مو در بوشهر چقدر است؟
  قیمت دوره 10.000.000 تومان
 2. آیا می توان شهریه دوره را به صورت اقساطی پرداخت کرد؟
  بله می توانید هزینه کاشت مو را به صورت اقساطی پرداخت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.
 3. آیا مدرک این دوره معتبر است؟
  برای این دوره مدرک فنی و حرفه ای صادر می شود که معتبر است.
 4. مدت و جلسات دوره چقدر است؟
  این دوره در 5 جلسه 5 ساعته برگزار می شود.
 5. آیا دوره دارای بخش عملی نیز می باشد؟
  این دوره تخصصی بوده و بخشی کاربردی در مورد مطالعه موردی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر