بارداری بدون دخول | بارداری دختر باکره


    

بارداری بدون دخول یکی از احتمالاتی است که باید در رابطه جنسی محافظت نشده، در نظر گرفت. به طور کلی باورهای زیادی در مورد روش های بارداری وجود دارد. همین تصورات که معمولا هم اشتباه هستند؛ باعث بروز رفتارهای اشتباهی در رابطه جنسی می‌شوند. فراموش نکنید که بارداری یک فرایند پیچیده است و عوامی زیادی بر آن موثر هستند. به طور کلی برای بارداری اسپرم و تخمک باید با یکدیگر برخورد کرده و بعد از آن مراحل زیادی طی شود تا بارداری اتفاق بی‌افتد.

در طی این سلسه مراتب اتفاقات زیادی در بدن و حتی در محیط، در حال رخ دادن است که هر یک از آنها شانس باروری را کاهش یا افزایش می‌دهند. به همین دلیل نمی‌توان به صورت قطعی در مورد روش های مختلف بارداری و موفقیت آنها نظر داد. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم. برای دریافت مشاوره جنسی تلفنی و حضوری کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه بارداری بدون دخول می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

بارداری بدون دخول

به طور طبیعی برای بارداری بعد از نعوظ کامل باید دخول انجام شده، و پس از انزال، مایع منی داخل واژن ریخته شود تا وارد رحم شده، و با تخمک برخورد کند. در همه این مراحل احتمال بروز مشکلاتی وجود دارد. اما حتی در صورتی که اسپرم با هر روش دیگری نیز وارد واژن گردد و به رحم برسد نیز باز احتمال بارداری هست.

اما برخی از افراد ادعا می‌کنند بارداری بدون دخول داشته اند و یا با وجود حاملگی، باکره هستند. نمی‌توتن به طور کلی این موضوع را رد کرد؛ اما باید بدانید که احتمال وقوع آن بسیار کم است. برای اطلاع از شرایط نزدیکی در بارداری کلیک کنید.

روش های مختلف بارداری بدون دخول

در پاسخ به این سوال که آیا بارداری بدون دخول ممکن است؟ باید گفت بله. اما احتمال آن تقریبا کمتر از 10 درصد است. در صورتی که مقدار کافی اسپرم با واژن در تماس قرار بگیرد و شرایط واژن و رحم نیز برای ورود آنها مناسب باشد؛ بارداری در هر صورتی اتفاق می‌افتد.

برای مثال اگر انگشت و یا جسمی که آغشته به اسپرم است با واژن در ارتباط قرار گیرد؛ احتمال بارداری هست. اما فراموش نکنید که اسپرم مدت زمان کوتاهی را در محیط می‌تواند زنده بماند. بهتر است اگر افراد قصد فرزندآوری ندارند؛ از وسایل پیشگیری استفاده کرده و در این مورد اطلاعات کافی داشته باشند. برای اطلاع از دلایل بارداری در دوران عقد کلیک کنید.

شرایط لازم برای بارداری کدام اند؟

برای بارداری شرایط خاصی وجود دارد. همانطور که گفته شد؛ مراحل زیادی باید به درستی پیش روند؛ تا در نهایت بارداری صورت گیرد. برخی از این شرایط را در این قسمت توضیح خواهیم داد.

🔹انزال و نعوظ طبیعی. اگر این رایط نباشد؛ حتی در صورت سالم بودن اسپرم ها بازهم بارداری صورت نمی‌گیرد.

🔹مایع منی طبیعی. منی باید از نظر درصد اسپرم، رنگ، غلضت و  ph طبیعی باشد.

🔹اسپرم سالم. اسپرم سالم دارای ویژگی سرعت، عدم آنتی بادی ضد اسپرم، شکل، زنده بودن و عدم چسبندگی آنها به یکدیگر، باشد.

🔹محیط واژن. واژن نیز باید از نظر میزان  ph طبیعی باشد. همچنین عدم عفونت و وجود آنتی بادی های ضداسپرم نیز در این محیط ضروری است.

🔹برقراری رابطه جنسی در زمان تخمک گذاری

🔹فضای رحم و سلامت لوله های فالوپ

بهتر است قبل از برقراری رابطه جنسی از تمام این موارد اطمینان حاصل کرده و از سلامت جسمانی خود و همچنین شریک خود نیز مطلع شوید.

حتما از صفحه اینستاگرام ذهن نو و کانال تلگرامی ذهن نو دیدن نمایید.

روش های پیشگیری از بارداری بدون دخول

برای جلوگیری از بارداری بدون دخول نیز استفاده از روش های معمول برای پیشگیری از بارداری موثر هستند. بهتر است افراد در روابط خود از کاندوم استفاده کرده و همچنین از زمان انزال خود به صورت طبیعی نیز مطلع باشند. استفاده از کاندوم نه تنها از بارداری بدون رابطه جنسی جلوگیری می‌کند؛ بلکه برای جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی نیز موثر است.

همچنین افراد می‌توانند بعد از برقراری رابطه جنسی نیز از قرص های ضدبارداری استفاده کرده و یا به طور کلی از ورود اسپرم به واژن جلوگیری کنند. برای این کار افراد باید در زمان انزال، اجازه تماس اسپرم با واژن را نمی‌دهند. برای اطلاع از نحوه رابطه بدون دخول کلیک کنید.

علائم بارداری بدون دخول

در واقع علائم بارداری بدون دخول، مشابه بارداری به روش طبیعی است. اگر این فرایند موفقیت آمیز باشد و فرد باردار گردد؛ بعد از مدتی علائم زیر را از خود بروز خواهد داد.

🔶متورم و دردناک شدن سینه ها

🔶تکرر ادرار

🔶حالت تهوع و استفراغ

🔶یبوست

🔶طعم فلزی در دهان

🔶سرگیجه

شدت این علائم و همچنین بروز آن‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. همه زنان در دوران بارداری شرایط یکسانی ندارند. به همین دلیل باید در این مورد با پزشک خود مشورت کنید.

احتمال بارداری دختر باکره بدون دخول

در مورد باکرگی دختران نظرات مختلفی وجود دارد. به طور کلی طبق آزمایشی که بر 7870 زن باردار صورت گرفت؛ متوجه شدند که 45 نفر از آنها بدون رابطه جنسی واژینال حامله شده اند. اما تنها نداشتن رابطه جنسی واژینال به معنای بکارت نیست. بسیاری از دختران برای اینکه قبل از ازدواج بکارت خود را حفظ کنند؛ رابطه جنسی مقعدی دارند که از آن طریق نیز احتمال بارداری وجود دارد. اما این نوع حاملگی بسیار نادر است. به هر حال اسپرم ها می‌توانند از پرده بکارت عبور کرده و حتب بدون دخول هم منجر به بارداری گردند.

احتمال بارداری بدون دخول از روی لباس

باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه، احتمال بارداری بدون دخول از روی لباس وجود دارد. این کاملا یک باور اشتباه در این زمینه است که موجب بروز ترس و اضطراب در بسیاری از دختران می‌گردد. اسپرم نه تنها توانایی حرکت در بافت لباس را ندارد؛ بلکه در چنین شرایطی از بین می‌رود. احتمال بروز این اتفاق صفر است و بهتر است افراد از روش های غیرمتعارف برای باروری استفاده نکنند.

احتمال بارداری بدون دخول در زمان قاعدگی

به طور کلی احتمال بارداری در صورت برقراری رابطه جنسی در زمان قاعدگی وجود دارد. اما اگر در این شرایط نیز اسپرم به نحوی وارد واژن زنان گردد؛ بازهم احتمال بارداری هست. با اینکه در دوران قاعدگی ph محیط واژن متفاوت می‌شود و حتی احتمال از بین رفتن اسپرم ها نیز وجود دارد؛ اما بازهم نمی‌توان این احتمال را به طور کامل رد کرد. برقراری رابطه جنسی در این دوران کاملا بلامانع است و تنها به انتخاب زوجین بستگی دارد. اما بهتر است در این شرایط نیز افراد در مورد رفتارهای جنسی خود دقت بیشتری کرده و از کاندوم استفاده کنند.

برای بارداری دخول کامل ضروری است؟

با اینکه با دخول کامل احتمال وقوع بارداری بیشتر می‌شود؛ اما بازهم نیازی به دخول کامل نیست. همانطور که گفته شد؛ با ورود اسپرم به هر روشی به دهانه رحم، بازهم بارداری صورت می‌گیرد پس نیازی به دخول کامل نیست. برای شکل گیری جنین در رحم، عوامل مهم دیگری نیز هم وجود دارند. به همین دلیل افراد نباید در این مورد به شریک خود فشار آورده و در این مورد حساس باشند.

سخن پایانی

برای بارداری بدون دخول شرایط ویژه ای لازم است که در صورت وقوع آنها به طور کامل، بارداری صورت می‌گیرد. اگر افراد قصدی برای فرزندآوری ندارند؛ بهتر است از کاندوم و وسایل پیشگیری استفاده کرده و همچنین در رفتارهای جنسی خود نیز دقت کنند.

دختران معمولا در این مورد اضطراب و ترس بیشتری را تجربه می‌کنند که همین موضوع سبب بروز مشکلات زیادی برای آنان خواهد شد. بهتر است در این مورد با یک متخصص زنان و همچنین روانشناس مشورت کرده و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. همکاری شریک جنسی نیز در این زمینه بسیار موثر است.

برای دریافت مشاوره در زمینه بارداری بدون دخول می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر