بهترین روانشناس خانواده در سنندج خانواده درمانی در سنندج


برای دریافت خدمات از بهترین روانشناس خانواده سنندج می توانید به مراکز معتبری که در زیر معرفی کرده ایم مراجعه کنید. خانواده یکی از ارکان اصلی جامعه است و وجود مشکلات بین اعضای آن به راحتی می تواند سلامت روان زن و شوهر و فرزندان را تحت تاثیر قرار دهد. این افراد همچنین در جوامع دیگری فعال هستند که برای عملکرد صحیح نیاز به آرامش خانواده خود دارند.

بنابراین اگر در خانواده تان مشاجره و مشاجره زیاد است و فکر می کنید بیرون از خانه بهتر است، حتما با روانشناس خانواده مشورت کنید. دوری از خانواده و قطع ارتباط با آنها مشکل شما را حل نمی کند. زیرا فقدان هر یک از آنها همچنان برای شما عذاب خواهد آورد. بنابراین فراموش نکنید که برای رفع مشکل به مراکز توصیه شده مراجعه کنید یا با درمانگران تلفنی صحبت کنید.

بهترین روانشناس خانواده در سنندج

بهترین روانشناس خانواده را پیدا کنید سنندج دیگه سخت نیست زیرا می توانید با بهترین کارشناسان صحبت کنید و مشکلات خود را تلفنی حل کنید. شاید بارها به چندین مشاور مراجعه کرده باشید و به نتیجه مطلوب نرسیده باشید. این مشکل می تواند ناشی از مسائل مختلفی باشد و شما نباید از حل مشکلات خود ناامید شوید. متأسفانه بسیاری از خانواده‌ها اجازه می‌دهند مشکلات بنشینند و به دنبال راه‌حل نباشند، بنابراین وضعیت به مرور بدتر می‌شود و حل آن بیشتر طول می‌کشد.

برای عضویت در کانال تلگرام ذهن جدید کلیک کنید.

خدمات روانشناس خانواده یا خانواده درمانی چیست؟

روانشناس خانواده سنندج یا همان خانواده درمانی سنندج این یکی از زیر شاخه های روانشناسی است که به طور خاص سعی در بهبود زندگی و روابط خانوادگی دارد. مراجعه به خانواده درمانگر تنها برای کسانی نیست که مشکلات و اختلافات خانوادگی دارند، بلکه می توانید برای بهبود و بهبود کیفیت زندگی خود به روانشناس خانواده نیز مراجعه کنید. سنندج نگاه کن این جلسات مشاوره معمولاً با حضور هر یک از اعضای خانواده برگزار می شود و روی روابط هر یک از اعضا با دیگران کار می شود تا عیوب رفتاری موجود با تمرین بیشتر بررسی و اصلاح شود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند دریافت مشاوره خانواده و ویژگی های خانواده سالم کلیک کنید.

چه کسی باید روانشناس خانواده باشد سنندج بازدید کنید؟

همانطور که گفته شد به روانشناس خانواده مراجعه کنید سنندج این فقط برای کسانی نیست که درگیری های جدی در زندگی خود دارند. همچنین می توانید برای بهبود کیفیت زندگی خانوادگی خود از یک متخصص کمک بگیرید. با این حال، هنگامی که مشکلات زیر ایجاد می شود، مراجعه به یک خانواده درمانگر می تواند به شما کمک زیادی کند. پس در صورت بروز مشکلات زیر و مشکلات مشابه حتما به روانشناس خانواده مراجعه کنید سنندج نگاه کن

– وجود تضادها و اختلافات شدید بین زن و مرد (برای یافتن ریشه اختلافات خانوادگی کلیک کنید)

– وجود اعتیاد در یکی از اعضای خانواده (برای اطلاع از تاثیر اعتیاد بر خانواده کلیک کنید)

– درگیر شدن یک یا چند نفر از اعضای خانواده با یک اختلال روانی مانند افسردگی یا اضطراب

– بروز بحران های جدی در خانواده مانند فوت یکی از اعضا یا ابتلا به بیماری کشنده.

– ناتوانی در مدیریت اختلافات خواهر و برادر

-عدم محبت و احترام بین زن و شوهر

– چالش های آموزشی بین زن و مرد در زمینه تربیت فرزندان

– خیانت به یک یا هر دو همسر

– تفاوت های والدینی و مسائل مربوط به نوجوانان (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روانشناسی نوجوانان کلیک کنید)

– اختلاف ازدواج کودکان (برای دریافت مشاوره ازدواج کلیک کنید)

– تعارضات و مشکلات مربوط به نوجوانان در خانواده (برای مشاوره در مورد نوجوانان کلیک کنید)

-مشکلات و تفاوت های تربیت فرزندان (برای آشنایی با بهترین روش های تربیت فرزندان کلیک کنید)

– مشکوک به خیانت یا سابقه خیانت همسر (برای دریافت مشاوره خیانت کلیک کنید)

و…

برای اطلاع از شرایط و راهکارهای بخشش خیانت همسر اینجا کلیک کنید.

کدام خانواده ها می توانند نتیجه بهتری از خانواده درمانی بگیرند؟

علاوه بر درمانگر، ویژگی های خانواده ها نیز ناشی از درمان و خدمات روانشناس خانواده است سنندج اثر دارد. طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که خانواده هایی با ویژگی های زیر نتایج بهتری از جلسات درمانی خواهند گرفت.

✅ خانواده ها به دنبال راه حل و درمان.

✅ خانواده هایی که مشکلات خانواده را مطرح و حل می کنند.

✅خانواده هایی که دیر به ملاقاتشان نرفته اند.

✅ خانواده هایی که به درمان اهمیت می دهند و نظر مثبتی به درمانگر دارند.

✅ خانواده هایی که اعضای آن اختلالات روانی و شخصیتی ندارند.

حداقل یکی از اعضا به روند درمان اعتقاد دارد.

آنها درمان مناسب را انتخاب کردند.

چرا با وجود هزینه های هنگفتی که صرف خدمات روانشناس خانواده کردیم سنندج مثمر ثمر نبود؟

برای این منظور، ملاقات با روانشناس خانواده سنندج در قدم اول باید بدانید که حل مشکلات زمان بر است و باید صبور باشید. این مشکلات ناگهانی ایجاد نشد. بارها با این مشکلات زندگی کرده اید و حتی متوجه وجود آنها نشده اید. بنابراین تغییر این روال و عادت های مخرب زمان بر است. همچنین اکثر خانواده ها برای یک مشکل به درمانگر مراجعه می کنند، اما در واقعیت مشکلات زیادی وجود دارد که باید برطرف شود. خانواده های زیر نمی توانند از خدمات روانشناس خانواده استفاده کنند سنندج نتیجه درست را دریافت کنید.

? آنها عجله دارند

? آنها صادق نیستند و مسئولیت کار خود را بر عهده نمی گیرند

? آنها به توصیه های درمانگر توجه نمی کنند

? آنها مرتب به جلسات نمی آیند

? آنها از یکی از انواع اختلالات روانی مانند اختلالات شخصیت، افسردگی، اختلالات اضطرابی رنج می برند.

? به روانشناس خانواده مناسب در سنندج مراجعه نکردند

? آنها به روند درمانی جلسات خانوادگی اعتقاد کمی دارند یا اصلاً باور ندارند.

? آنها قصد تغییر ندارند یا معتقدند که اختلافات از بین خواهند رفت.

? آنها خیلی دیر درمان شدند.

با بهترین روانشناس خانواده مشورت کنید سنندج هزینه زیادی دارد، چرا اینقدر هزینه می کنید؟

بسیاری از خانواده ها سال ها با مشکلات زندگی می کنند و آنها را بدون هیچ تغییری تنها می گذارند. غافل از این که این مشکلات با گذشت زمان پیچیده تر و ریشه آن ها قوی تر می شود. بنابراین با گذشت زمان اعضای خانواده فرصت های زیادی را برای با هم بودن و شاد بودن و حتی رشد از دست می دهند. آنها به این مشکلات عادت می کنند و سایر شیوه های زندگی و رفتارهای سالم را فراموش می کنند.

عواقب درمان نکردن مشکلات خانوادگی هزینه های هنگفتی را به همراه دارد، به عنوان مثال اعضای خانواده به دلیل استرس دچار افسردگی می شوند. یا فرزندان خانواده به دوستان خود معتاد می شوند. به پدر یا مادر خانواده خیانت شده و بنیان خانواده در خطر است.

بهترین روانشناس خانواده سنندج چه ویژگی هایی دارد؟

متأسفانه امروزه علاوه بر فارغ التحصیلان روانشناسی، خدماتی تحت عنوان بهترین روانشناس خانواده توسط افرادی با ادعای نادرست نیز ارائه می شود. سنندج دارند، اما دانش و تجربه کافی در این زمینه ندارند. به همین دلیل لازم است قبل از طرح مشکلات و مسائل خانوادگی خود با مشاوران، اعتبار و تخصص مرکز و روانشناس خانواده مورد نظر خود و امکانات آن را بررسی کنید. سنندج اعتماد به نفس کافی داشته باشید. از جمله ویژگی های یک مرکز روانشناسی قابل اعتماد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

– مراکز مشاوره معتبر دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی یا سازمان بهزیستی کشور می باشند.

– روانشناسانی که در مراکز مشاوره معتبر مشغول به کار هستند دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد بوده و در زمینه های مربوط به زوج و خانواده آموزش های ویژه ای را گذرانده اند.

– بهترین روانشناس خانواده از جدیدترین روش های درمانی استفاده می کند و اعضای آن به روز هستند.

– مراکز معتبر دارای تجهیزات کافی برای ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی هستند و می توانید انواع تست های هوش، تست شخصیت و تست های مربوط به اختلالات روانی را انجام دهید.

آدرس بهترین روانشناس خانواده سنندج

می توانید از خدمات بهترین روانشناس خانواده بهره مند شوید سنندج با بهترین خانواده درمانگران کشور از طریق تلفن یا آنلاین ارتباط برقرار کنید. آدرس و شماره تلفن دو مجموعه تایید شده در زیر آمده است.

مراکز با روانشناس خانواده در سنندج نشانی
بهترین روانشناسی خانواده در ذهن جدید 02191002360
مرکز مشاوره واژگانی 02166419012
مرکز مشاوره کمپین سنندج خیابان کشاورز (وکالت) – روبروی اداره زیرساخت مخابرات – جنب داروخانه بهیار – ساختمان پزشکی مدائن – طبقه 1 – بلوک 7
مرکز مشاوره آراد خیابان تفسیر – ساختمان پزشکان امانیه – طبقه 4 – واحد 2
مرکز مشاوره روز جدید چهارراه سافاری – روبروی مجتمع پزشکان جینا – ساختمان نوید – طبقه 2
مرکز مشاوره پرتو بامد خیابان تفسیر (تاج قدیم) – روبروی مرکز تصویربرداری شفا – ساختمان پزشکان 2 ژیوار – طبقه 3 – واحد 5
مرکز مشاوره آرام سنندج خیابان پاسداران – دانشگاه کردستان – گروه مشاوره و روانشناسی – آزمایشگاه خانواده
مرکز مشاوره اوین خیابان پاسداران – پاساژ بهاره – طبقه سوم
مرکز مشاوره ذهنی زیبا سه راه نمک بن بست مومن
مرکز مشاوره یاران مهر خیابان فلسطین – جنب مخابرات – کوچه حکمت 2

آخرین کلمه

از روانشناس خانواده خدمات بگیرید سنندج یا همان خانواده درمانی سنندج این کار فقط باید توسط افرادی انجام شود که تجربه کافی در این زمینه دارند. اگر با یکی از اعضای خانواده خود تنش یا اختلاف نظر دارید، کافی است به یکی از مراکز خانواده درمانی معتبر مراجعه کنید. البته دریافت خدمات از موسسه ای که مشاوران متخصص و واجد شرایطی دارد بسیار مهم است.

مندان نو با سالها تجربه در زمینه خدمات روانشناسی و خانواده درمانی خدمات درمانی حرفه ای را به شما ارائه می دهد. وی برای این منظور بستری را آماده کرده است که می توانید از طریق تلفن همراه یا تلفن منزل خود با متخصصان این مجموعه تماس گرفته و با بهترین روانشناس خانواده کشور ارتباط برقرار کنید. سنندج لطف کنید. شما همچنین می توانید این خدمات را به صورت آنلاین دریافت کنید. این نوع خدمات نیز با کیفیتی مشابه مشاوره حضوری انجام می شود. پس برای رفع مشکلات خانوادگی خود فقط با شماره های داده شده تماس بگیرید.

از بهترین روانشناس خانواده خدمات بگیرید سنندج برای ارتباط با بهترین متخصصان مرکز مشاوره روانشناسی مندان نو در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره 02191002360 یا تلفن ثابت 9099070354 برای مشاوره خانواده تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا اتاق فکر جدید شعبه مشاوره خانواده در سنندج دارد؟

خیر، هنوز شعبه فیزیکی در سنندج ایجاد نشده است. اما می توانید از خدمات روانشناس خانواده به صورت تلفنی یا آنلاین با استفاده از تلفن همراه یا تلفن خانگی با همین کیفیت استفاده کنید.

چه کسانی به خدمات روانشناس خانواده در سنندج نیاز دارند؟

تمامی خانواده ها و کسانی که با اعضای خانواده خود اعم از همسر، فرزند، پدر و مادر یا خواهر و برادر اختلاف یا درگیری دارند می توانند از خدمات روانشناس خانواده در سنندج استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر