بهترین روانشناس خانواده زنجان خانواده درمانی در زنجان


برای دریافت خدمات از بهترین روانشناس خانواده زنجان می توانید به مراکز معتبری که در زیر معرفی کرده ایم مراجعه کنید. خانواده یکی از ارکان اصلی جامعه است و وجود مشکلات بین اعضای آن به راحتی می تواند سلامت روان زن و شوهر و فرزندان را تحت تاثیر قرار دهد. این افراد همچنین در جوامع دیگری فعال هستند که برای عملکرد صحیح نیاز به آرامش خانواده خود دارند.

بنابراین اگر در خانواده تان مشاجره و مشاجره زیاد است و فکر می کنید بیرون از خانه بهتر است، حتما با روانشناس خانواده مشورت کنید. دوری از خانواده و قطع ارتباط با آنها مشکل شما را حل نمی کند. زیرا فقدان هر یک از آنها همچنان برای شما عذاب خواهد آورد. بنابراین فراموش نکنید که برای رفع مشکل به مراکز توصیه شده مراجعه کنید یا با درمانگران تلفنی صحبت کنید.

بهترین روانشناس خانواده زنجان

یافتن بهترین روانشناس خانواده در زنجان دیگر کار سختی نیست. زیرا می توانید با بهترین کارشناسان صحبت کنید و مشکلات خود را تلفنی حل کنید. شاید بارها به چندین مشاور مراجعه کرده باشید و به نتیجه مطلوب نرسیده باشید. این مشکل می تواند ناشی از مسائل مختلفی باشد و شما نباید از حل مشکلات خود ناامید شوید. متأسفانه بسیاری از خانواده‌ها اجازه می‌دهند مشکلات بنشینند و به دنبال راه‌حل نباشند، بنابراین وضعیت به مرور بدتر می‌شود و حل آن بیشتر طول می‌کشد.

برای عضویت در کانال تلگرام ذهن جدید کلیک کنید.

خدمات روانشناس خانواده یا خانواده درمانی چیست؟

روانشناس خانواده در زنجان یا خانواده درمانی در زنجان یکی از زیرشاخه های روانشناسی است که به طور خاص به دنبال بهبود زندگی و روابط خانوادگی است. مراجعه به خانواده درمانگر تنها برای کسانی نیست که مشکل و اختلافات خانوادگی دارند، بلکه می توانید برای بهبود و ارتقای کیفیت زندگی خود به روانشناس خانواده در زنجان مراجعه کنید. این جلسات مشاوره معمولاً با حضور هر یک از اعضای خانواده برگزار می شود و روی روابط هر یک از اعضا با دیگران کار می شود تا عیوب رفتاری موجود با تمرین بیشتر بررسی و اصلاح شود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند دریافت مشاوره خانواده و ویژگی های خانواده سالم کلیک کنید.

چه کسانی باید با روانشناس خانواده زنجان تماس بگیرند؟

همانطور که گفته شد مراجعه به روانشناس خانواده زنجانی تنها برای کسانی نیست که درگیری های جدی در زندگی خود دارند. همچنین می توانید برای بهبود کیفیت زندگی خانوادگی خود از یک متخصص کمک بگیرید. با این حال، هنگامی که مشکلات زیر ایجاد می شود، مراجعه به یک خانواده درمانگر می تواند به شما کمک زیادی کند. بنابراین با مشکلات زیر و مشکلات مشابه حتما باید با روانشناس خانواده در زنجان مشورت کنید.

– وجود تضادها و اختلافات شدید بین زن و مرد (برای یافتن ریشه اختلافات خانوادگی کلیک کنید)

– وجود اعتیاد در یکی از اعضای خانواده (برای اطلاع از تاثیر اعتیاد بر خانواده کلیک کنید)

– درگیر شدن یک یا چند نفر از اعضای خانواده با یک اختلال روانی مانند افسردگی یا اضطراب

– بروز بحران های جدی در خانواده مانند فوت یکی از اعضا یا ابتلا به بیماری کشنده.

– ناتوانی در مدیریت اختلافات خواهر و برادر

-عدم محبت و احترام بین زن و شوهر

– چالش های آموزشی بین زن و مرد در زمینه تربیت فرزندان

– خیانت یکی از همسران یا هر دو

– تفاوت های والدینی و مسائل مربوط به نوجوانان (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روانشناسی نوجوانان کلیک کنید)

– اختلاف ازدواج کودکان (برای دریافت مشاوره ازدواج کلیک کنید)

– تعارضات و مشکلات مربوط به نوجوانان در خانواده (برای مشاوره در مورد نوجوانان کلیک کنید)

-مشکلات و تفاوت های تربیت فرزندان (برای آشنایی با بهترین روش های تربیت فرزندان کلیک کنید)

– مشکوک به خیانت یا سابقه خیانت همسر (برای دریافت مشاوره خیانت کلیک کنید)

و…

برای اطلاع از شرایط و راهکارهای بخشش خیانت همسر اینجا کلیک کنید.

کدام خانواده ها می توانند نتیجه بهتری از خانواده درمانی بگیرند؟

علاوه بر درمانگر، ویژگی های خانواده ها نیز بر نتیجه درمان و خدمات روانشناس خانواده زنجان تأثیرگذار است. طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که خانواده هایی با ویژگی های زیر نتایج بهتری از جلسات درمانی خواهند گرفت.

✅ خانواده ها به دنبال راه حل و درمان.

✅ خانواده هایی که مشکلات خانواده را مطرح و حل می کنند.

✅خانواده هایی که دیر به ملاقاتشان نرفته اند.

✅ خانواده هایی که به درمان اهمیت می دهند و نظر مثبتی به درمانگر دارند.

✅ خانواده هایی که اعضای آن اختلالات روانی و شخصیتی ندارند.

حداقل یکی از اعضا به روند درمان اعتقاد دارد.

آنها درمان مناسب را انتخاب کردند.

چرا خدمات روانشناس خانواده در زنجان با وجود هزینه های هنگفتی که انجام دادیم کار نکرد؟

برای موفقیت آمیز بودن جلسات روانشناس خانواده زنجان قبل از هر چیز باید بدانید که حل مشکلات شما زمان بر است و باید صبور باشید. این مشکلات ناگهانی ایجاد نشد. بارها با این مشکلات زندگی کرده اید و حتی متوجه وجود آنها نشده اید. بنابراین تغییر این روال و عادت های مخرب زمان بر است. همچنین اکثر خانواده ها برای یک مشکل به درمانگر مراجعه می کنند، اما در واقعیت مشکلات زیادی وجود دارد که باید برطرف شود. خانواده های زیر نمی توانند نتایج خوبی از خدمات روانشناس خانواده زنجان بگیرند.

? آنها عجله دارند

? آنها صادق نیستند و مسئولیت کار خود را بر عهده نمی گیرند

? آنها به توصیه های درمانگر توجه نمی کنند

? آنها مرتب به جلسات نمی آیند

? آنها از یکی از انواع اختلالات روانی مانند اختلالات شخصیت، افسردگی، اختلالات اضطرابی رنج می برند.

? روانشناس خانواده مناسب در زنجان مراجعه نشد.

? آنها به روند درمانی جلسات خانوادگی اعتقاد کمی دارند یا اصلاً باور ندارند.

? آنها قصد تغییر ندارند یا معتقدند که اختلافات از بین خواهند رفت.

? آنها خیلی دیر درمان شدند.

مراجعه به بهترین روانشناس خانواده زنجان هزینه زیادی دارد، چرا باید اینقدر هزینه کنم؟

بسیاری از خانواده ها سال ها با مشکلات زندگی می کنند و آنها را بدون هیچ تغییری تنها می گذارند. غافل از این که این مشکلات با گذشت زمان پیچیده تر می شوند و ریشه های آنها قوی تر می شود. بنابراین با گذشت زمان اعضای خانواده فرصت های زیادی را برای با هم بودن و شاد بودن و حتی رشد از دست می دهند. آنها به این مشکلات عادت می کنند و سایر شیوه های زندگی و رفتارهای سالم را فراموش می کنند.

عواقب درمان نکردن مشکلات خانوادگی هزینه های هنگفتی را به همراه دارد، به عنوان مثال اعضای خانواده به دلیل استرس دچار افسردگی می شوند. یا فرزندان خانواده به دوستان خود معتاد می شوند. به پدر یا مادر خانواده خیانت شده و بنیان خانواده در خطر است.

بهترین روانشناس خانواده زنجان چه ویژگی هایی دارد؟

متاسفانه این روزها علاوه بر فارغ التحصیلان رشته روانشناسی، افرادی با ادعای کذب به عنوان بهترین روانشناس خانواده زنجان خدمات ارائه می دهند، اما دانش و تجربه کافی در این زمینه ندارند. به همین دلیل قبل از اینکه مشکلات و مشکلات خانوادگی خود را با مشاوران مطرح کنید، باید از اعتبار و تخصص مرکز و روانشناس خانواده مدنظرتان و امکانات آن در زنجان مطمئن شوید. از جمله ویژگی های یک مرکز روانشناسی قابل اعتماد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

– مراکز مشاوره معتبر دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی یا سازمان بهزیستی کشور می باشند.

– روانشناسانی که در مراکز مشاوره معتبر مشغول به کار هستند دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد بوده و در زمینه های مربوط به زوج و خانواده آموزش های ویژه ای را گذرانده اند.

– بهترین روانشناس خانواده از جدیدترین روش های درمانی استفاده می کند و اعضای آن به روز هستند.

– مراکز معتبر دارای تجهیزات کافی برای ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی هستند و می توانید انواع تست های هوش، تست شخصیت و تست های مربوط به اختلالات روانی را انجام دهید.

آدرس بهترین روانشناس خانواده زنجان

برای دریافت خدمات از بهترین روانشناس خانواده زنجان می توانید با بهترین خانواده درمانگران کشور به صورت تلفنی یا آنلاین تماس بگیرید. آدرس و شماره تلفن دو مجموعه تایید شده در زیر آمده است.

مراکز با روانشناس خانواده در زنجان نشانی
بهترین روانشناس خانواده زنجان در ذهن جدید 02191002360
مرکز مشاوره واژگانی 02166419012
مرکز مشاوره انیسا زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان شفا، طبقه پنجم
مرکز مشاوره نیس در زنجان زنجان دروازه رشت خیابان صفا 1 بن بست ثمین تاب ساختمان 23 طبقه دوم غربی
مرکز مشاوره برخان کوچه قادر، پ. زنجان، سعدی وسط، 1/1، واحد 10
مرکز مشاوره افق زنجان، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، طبقه دوم
مرکز مشاوره آفرینش زنجان، سعدی وسط، کوچه موسوی، پ. 11 طبقه سوم
مرکز مشاوره پیاژه زنجان جاده درد کوه زمین مصلی خیابان ده متری ششم قطعه 97
مرکز مشاوره رشد زنجان زنجان، سعدی وسط، کوچه موسوی، پ. 11 جنب کلاب سفیر طبقه سوم
مرکز مشاوره آتیه زنجان، کوچه قلعه، چهارراه سعدی، بلوک 30، ساختمان البرز، طبقه 5

آخرین کلمه

دریافت خدمات روانشناس خانواده یا خانواده درمانی در زنجان فقط باید توسط افرادی انجام شود که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. اگر با یکی از اعضای خانواده خود تنش یا اختلاف نظر دارید، کافی است به یکی از مراکز خانواده درمانی معتبر مراجعه کنید. البته دریافت خدمات از موسسه ای که مشاوران متخصص و واجد شرایطی دارد بسیار مهم است.

مندان نو با سالها تجربه در زمینه خدمات روانشناسی و خانواده درمانی خدمات درمانی حرفه ای را به شما ارائه می دهد. وی به همین منظور بستری را آماده کرده است که می توانید از طریق تلفن همراه یا تلفن منزل خود با متخصصان این مجموعه تماس گرفته و از بهترین روانشناس خانواده کشور از زنجان خدمات دریافت کنید. شما همچنین می توانید این خدمات را به صورت آنلاین دریافت کنید. این نوع خدمات نیز با کیفیتی مشابه مشاوره حضوری انجام می شود. پس برای رفع مشکلات خانوادگی خود فقط با شماره های داده شده تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات از بهترین روانشناس خانواده زنجان می توانید در هر ساعت از شبانه روز با بهترین متخصصین مرکز مشاوره روانشناسی مندان نو جهت مشاوره خانواده با شماره 02191002360 و یا تلفن ثابت 9099070354 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

آیا مرکز روانی جدید شعبه مشاوره خانواده در زنجان دارد؟

خیر، هنوز شعبه فیزیکی در زنجان ایجاد نشده است. اما می توانید از خدمات روانشناس خانواده به صورت تلفنی یا آنلاین با استفاده از تلفن همراه یا تلفن خانگی با همین کیفیت استفاده کنید.

چه کسانی به خدمات روانشناس خانواده در زنجان نیاز دارند؟

تمامی خانواده ها و کسانی که با اعضای خانواده خود اعم از همسر، فرزند، پدر و مادر یا خواهر و برادر اختلاف یا درگیری دارند می توانند از خدمات روانشناس خانواده در زنجان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر