دبی عزیز: چگونه می توانم مشارکت جامعه خود را افزایش دهم؟


س: من به تازگی به یک منطقه جدید نقل مکان کردم و می خواهم به انجمن خود متصل شوم. چگونه این کار را انجام دهم؟

آ: حرکت به یک منطقه جدید همراه با فهرستی از کارهایی است که باید انجام دهید. تمام تدارکات، ترتیبات کاری و جزئیات می تواند بسیار زیاد باشد. اما هنگامی که در آن مستقر شدید، یافتن جامعه باید در اولویت باشد.

من می توانم به این حقیقت شهادت دهم: هر کجا که باشید، جامعه شما را شکل خواهد داد. من اغلب سفر می کنم و چند هفته یا حتی چند ماه در برخی مکان ها می مانم. بنابراین، وقتی در یک مکان جدید هستید، از کجا شروع می کنید؟ من سه استراتژی ساده و موثر را برای افزایش مشارکت خود در جامعه دنبال می کنم.

اما اول: می‌خواهم مطمئن شوم که می‌دانید برای وارد شدن به موقعیت‌های اجتماعی، لازم نیست برون‌گرا باشید. تلاش های خود را در راستای علایق خود نگه دارید و آن را به گونه ای انجام دهید که با شخصیت شما سازگار باشد. آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهید. هر سه این نکات بسیار قابل انطباق هستند و صرف نظر از اینکه چگونه سیمی داشته باشید، کار خواهند کرد.

شماره 1: اطراف خود را بررسی کنید.

درباره جامعه محلی تحقیق کنید: چه چیزی برای ارائه دارد؟ آیا بهترین پارک آبی جهان برای خانواده ها را دارد؟ آیا باشگاه کتابی وجود دارد که میزبان نویسندگان مشهور باشد؟ آیا به خاطر سالن های سینمای فضای بازش شناخته شده است؟ کشف این اسرار محلی به شما کمک می کند فرهنگ محلی را درک کنید و چیزی را پیدا کنید که ممکن است با علایق شما هماهنگ باشد. این یک نقطه شروع خوب و آسان برای بیرون آوردن و فعال کردن شما است.

شماره 2: علایق خود را دنبال کنید.

هر زمان که به جایی جدید می روم – چه چند هفته یا چند ماه آنجا باشم – به دنبال کلاس های تناسب اندام و کنسرت می گردم. اینها دو چیز هستند که من همیشه به آنها علاقه دارم و می دانم که از آنها لذت خواهم برد. من همچنین می دانم که به احتمال زیاد با افراد همفکر در آن مکان ها ارتباط برقرار می کنم. وقتی علایق خود را دنبال می کنید، شانس شما برای ارتباط با افرادی که همان کارهایی را که شما انجام می دهید دوست دارند افزایش می یابد. این یک راه سریع برای ایجاد روابط است زیرا شما قبلاً چیزی مشترک دارید.

شماره 3: فعالانه در خود جامعه سرمایه گذاری کنید.

کار داوطلبانه همیشه یک فرصت عالی برای پرش به یک مکان جدید با هر دو پا است. از طریق وب سایت اتاق بازرگانی محلی و گروه های رسانه های اجتماعی دریابید که چه خبر است. چه اتفاقاتی در جریان است؟ چه سازمان هایی فعال هستند؟

یافتن دلیلی نزدیک به قلبتان به شما کمک می‌کند با افرادی آشنا شوید که ارزش‌های شما را به اشتراک می‌گذارند، به شیوه‌ای معنادار به جامعه شما کمک می‌کنند و احساس عالی ناشی از ایجاد تفاوت را دریافت می‌کنید. اگر شما یک پروانه اجتماعی هستید، این می تواند به معنای پیوستن به یک جامعه بشردوستانه و جمع آوری کمک باشد. در آن سوی طیف، دوست عزیزی دارم که بسیار درونگرا است و اخیراً به شهر جدیدی نقل مکان کرده است. او با یک آژانس محلی پذیرش گربه ارتباط برقرار کرد و توانست بلافاصله از طریق پرورش درگیر شود.

در نهایت، به یاد داشته باشید که ارتباط با افراد دیگر طبیعی، خوب و ضروری است. آمریکایی ها از زمان شیوع بیماری همه گیر با افزایش تنهایی دست و پنجه نرم می کنند، و من اینجا هستم تا به شما بگویم، مبادلات مجازی همه نیازهای شما را برآورده نمی کند. شما از نظر بیولوژیکی آماده هستید که بخواهید در اطراف افراد دیگر باشید و زندگی مشترک را انجام دهید – رشد کنید و با هم به مکان هایی بروید. (درباره مزایای علمی مشارکت جامعه در «آیا جامعه می‌تواند به شما کمک کند طولانی‌تر زندگی کنید؟» این مطالعه هاروارد می‌گوید بله، بخوانید.) این انگیزه را رد نکنید. فضایی برای آن ایجاد کنید.

غریزه شما برای ایجاد ارتباطات عمیق و معنی دار خوب است. یک شروع تازه زمان مناسبی برای ایجاد شیوه های جدید است. من از صمیم قلب شما را تشویق می کنم که به دنبال فرصت ها باشید و جایگاه خود را پیدا کنید.

این مقاله در ابتدا در ژوئیه / آگوست 2023 ظاهر شد موضوع از موفقیت مجله. عکس از دبی بیری.

دبی بیری با بیش از 20 سال تجربه در صنعت املاک و یک مربی معتبر زندگی، به قدرت ارتباط، اصالت و خودآگاهی اعتقاد دارد. او این تجربه را با میل به خدمت به دیگران و توانمندسازی آنها برای اینکه بهترین نسخه از خود باشند با کمک به آنها در پذیرش شکست و انتخاب هر لحظه به عنوان فرصتی برای تغییر و رشد، ترکیب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر