عوارض قرص های تاخیری _ با تمام عوارض قرص های تاخیری آشنا شوید


ما در اینجا اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم تا شما را با عوارض جانبی قرص های تاخیری آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی و مهم در مورد آن به دست آورید.

یکی از بخش های اصلی زندگی رابطه جنسی است. رابطه جنسی آنقدر مهم است که در بسیاری از موارد باعث از هم پاشیدگی خانواده ها می شود. متاسفانه 39 درصد از مردان مشکل انزال زودرس دارند از آن رنج زیادی می برند. با پیشرفت علم داروهای زیادی وارد بازار شده است که مردان را در حل این مشکل یاری کرده است. یکی از این داروها قرص تاخیری است.

قرص تاخیری چیست؟

قرص های تاخیری این دارویی برای مردان است که با مصرف آن می توانند انزال خود را به تاخیر بیندازند. تاخیر در انزال در مردان منجر به طولانی تر شدن رابطه جنسی می شود. این قرص ها باعث بیهوشی و مهارکننده های بازجذب سروتونین می شوند.

علاوه بر قرص تاخیری، اسپری تاخیری نیز در بازار موجود است که آلت مرد را بی حس می کند و انزال را به تاخیر می اندازد. ماده موجود در اسپری انزال را تا 30 دقیقه به تاخیر می اندازد.

علل زود انزالی در مردان

شاید ندانید زود انزالی چیست و چگونه اتفاق می افتد؟ در برخی از مردان پس از آمیزش، بلافاصله ارضا می شوند و نمی توانند نیازهای همسر خود را برآورده کنند. بنابراین، برای حل این مشکل، بسیاری از مردان شروع به استفاده از قرص های تاخیری می کنند که نتایج چندان خوشایندی به همراه ندارد.

در این قسمت به شما می گوییم که علل زود انزالی در مردان چیست و چرا این مشکل در بدن آنها ایجاد می شود.

  1. برخی از مشکلات روانی مانند استرس، افسردگی، کمبود عزت نفس و غیره. دست به دست هم داده و باعث انزال زودرس در مردان می شود.
  2. بسیاری از مردان از بیماری هایی رنج می برند که باعث انزال زودرس در آنها می شود. برخی از این بیماری ها عبارتند از: ام اس، دیابت، پروستات و…

عوارض قرص تاخیری

اکنون متوجه می شوید که قرص های تاخیری چیست و چه کاری انجام می دهند. وقت آن رسیده که در مورد عوارض جانبی قرص های تاخیری صحبت کنیم. کارشناسان مشاوره خانواده همفکر خود در اینجا نام قرص های تاخیری را به همراه عوارض آن ها گردآوری کرده اند تا بتوانید به طور کامل به مضرات این دارو پی ببرید.

  1. سرترالین

سرترالین یکی از قرص های تاخیری محبوب در بین مردان است. این قرص باعث می شود پس از مصرف آن احساس استرس و اضطراب کنید. با مصرف این دارو ممکن است دچار بی خوابی شوید و تا چند روز نتوانید احساس نشاط کنید.

  1. داپوکستین

داپوکستین یکی دیگر از داروهای تاخیری است که در بین مردان بسیار محبوب است. ممکن است با استفاده از این دارو حالت تهوع داشته باشید. مصرف این دارو در بسیاری از افراد باعث خشکی دهان می شود. بسیاری از افراد پس از مصرف این دارو دچار سرگیجه و بی خوابی می شوند.

  1. سیلودوسین

یکی دیگر از قرص های تاخیری سیلودوسین است. این قرص تاخیری مانند سایر داروهای تاخیری باعث سردرد و سرگیجه در مصرف کننده می شود. مصرف این قرص در برخی افراد باعث اسهال و استفراغ می شود که اصلا خوشایند نیست.

بسیاری از افراد پس از مصرف این قرص فکر می کنند سرما خورده اند. اما اینطور نیست. گلو درد و آبریزش بینی این یکی از عوارض مصرف این دارو است.

هنگام مصرف این داروی تاخیری ممکن است فشار خون پایین را تجربه کنید. پس مراقب باشید و از غذاهایی استفاده کنید که باعث افزایش فشار خون می شود.

  1. ترامادول

ترامادول یکی از داروهای اعتیادآور است که باعث تاخیر در انزال در مردان می شود. این دارو بسیار مضر و توهم زا است که فرد را دچار توهم می کند. از دیگر عوارض این دارو می توان به حالت تهوع و سرگیجه اشاره کرد.

برخی از افراد پس از مصرف ترامادول دچار بی اشتهایی می شوند و تا چند روز نمی توانند چیزی بخورند.

  1. مهارکننده های بازجذب سروتونین

مهارکننده های بازجذب سروتونین مانند سایر قرص های تاخیری عوارض جانبی دارند. مردان با مصرف این قرص دچار سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و بی خوابی می شوند. به گفته مشاوران همفکر، بهتر است تا حد امکان از این دارو استفاده نشود.

  1. مهار کننده ها 5 فسفودی استراز

مهارکننده های 5-فسفودی استراز یکی دیگر از داروهای تاخیری است که انزال را در مردان به تاخیر می اندازد. این قرص که بسیار مضر است عوارض زیادی دارد. بسیاری از افراد پس از مصرف این دارو دچار سوء هاضمه می شوند. برخی دیگر از مردان هنگام مصرف این دارو دچار گرگرفتگی می شوند.

سایر عوارض این دارو عبارتند از: اختلال بینایی و شنوایی مشاهده شد. احتقان بینی نیز می تواند به عنوان یکی دیگر از عوارض جانبی این دارو ذکر شود.

رفلاکس معده، کمردرد و درد عضلانی از دیگر عوارض تاخیری این دارو هستند.

قرصی با تاخیر رهش بدون عوارض جانبی

بعد از اینکه از عوارض مصرف قرص های تاخیری گفتیم. شاید بپرسید آیا قرص تاخیری بدون عوارض وجود دارد؟ به گفته همفکران، عوارض قرص های تاخیری برای هر فردی متفاوت است.

در برخی موارد، ممکن است بتوانید این دارو را مصرف کنید و بدون عارضه طبیعی بمانید.

خوشبختانه داروهای تاخیری وارد بازار شده است که با استفاده از گیاهان دارویی ساخته می شوند و عوارض بسیار کمی دارند. برخی از این داروها عبارتند از: قرص آفرودیت، کپسول زندگی زینگا، گیاه دایان موکات و… از جمله داروهای معوق بدون عوارض هستند.

این داروها از تمر هندی ساخته شده اند که از رابطه جنسی لذت می برید.

آخرین کلمه

در اینجا اطلاعات کاملی در مورد قرص تاخیری به شما داده ایم و سپس دلیل بروز این مشکل در مردان را به شما گفته ایم. سپس عوارض قرص تاخیری را به شما گفتیم.

در صورتی که اطلاعات فوق برای شما کامل نیست می توانید با شماره تماس بگیرید 02191023933 با مشاوران خانواده همفکر خود در ارتباط باشید و به تمام سوالات خود پاسخ دهید.

سوالات متداول

قرص تاخیری چقدر انزال را تغییر می دهد؟

حدود نیم ساعت

کدام قرص ضرر کمتری دارد؟

قرص های گیاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر