مدیر عامل سازمان زنان رئیس جمهور درباره برابری جنسیتی در محل کار صحبت می کند


هنگامی که کامیل برنز در سال 2000 به سازمان روسای جمهور زنان (WPO) پیوست، تازه از دانشگاه نیویورک خارج شده بود و در مورد نقش جدید خود به عنوان دستیار برنامه پر انرژی بود. اکنون، 23 سال بعد، او همچنان مشتاق WPO است و سخت در تلاش است تا سازمان غیرانتفاعی را به منبعی ارزشمند برای رؤسای جمهور، مدیران اجرایی، رهبران و کارآفرینان زن تبدیل کند. شامل بیش از 2000 عضو و نزدیک به 140 فصل است که ماهانه در 10 کشور جهان گرد هم می آیند، محیطی حرفه ای برای زنان فراهم می کند تا از دهکده ای از همتایان غیررقابتی مشاوره کسب و کار دریافت کنند.

برنز می‌گوید: «وقتی به کسب‌وکارهای زنان نگاه می‌کنید، تنها 4 درصد از آنها بیش از یک میلیون دلار درآمد دارند. زمانی که من در WPO شروع به کار کردم، این عدد 2 درصد بود. بنابراین ما شاهد پیشرفت های زیادی در مورد شرکت های عمومی توسط زنان و اجرای زنان در C-suite بوده ایم ثروت 500 شرکت، اما راه درازی در پیش داریم.»

برنز با او صحبت کرد موفقیت در مورد مسیری که او را به صدر سازمان روسای جمهور زنان رساند و امیدهایش به آینده همه زنان کارآفرین.

این گفتگو برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شده است.

از سوابق خود قبل از شروع به کار در سازمان زنان روسای جمهور بگویید.

کامیل برنز: من در شیکاگو بزرگ شدم و به دبیرستان رجینا دومینیکن رفتم. من نارساخوان هستم، بنابراین مادرم مرا به یک مدرسه کاتولیک فرستاد تا کلاس‌های کوچک‌تری داشته باشم. سپس به NYU رفتم. سال‌ها بعد، از کالج باروخ مدرک MBA گرفتم. زمانی که در دانشگاه نیویورک بودم، در یک شرکت حقوقی در بخش منابع انسانی کار می کردم. و در پایان، تصمیم گرفتم که واقعاً می‌خواهم برای یک سازمان زنان کار کنم، زیرا دوره‌های مطالعات جنسیت زیادی را گذرانده بودم. بنابراین، من دنبال کار گشتم و این (دستیار برنامه) ظاهر شد. و، در آن زمان 23 سال پیش، این یک سازمان کوچک بود – حدود 200 عضو و تنها تعداد انگشت شماری از شعب در سراسر ایالات متحده، برای من بسیار عالی بود که بخشی از این سفر رشد سازمان بودم. من صادقانه به تجارت علاقه نداشتم، اما از ایده زنان در پست های رهبری خوشم آمد.

WPO چگونه به زنان در پست‌های اجرایی کمک می‌کند تا با همسالان و مربیان ارتباط برقرار کنند؟

CB: زنان همیشه می‌توانند به رویدادهای شبکه‌ای بروند و جامعه‌ای از زنان کارآفرین بسازند، اما نکته خوب در مورد سازمان‌هایی مانند WPO این است که شما می‌توانید وارد یک گروه آماده از زنان شوید – آنهایی که درک می‌کنند که شما چه می‌گذرید و مشابه آن را داشته‌اید. مسائل و چالش ها

چه درس های زندگی را در حرفه حرفه ای خود اعمال کرده اید؟

CB: بزرگترین درسی که گرفتم از داشتن ناتوانی یادگیری است. این به من آموخت که مهارت‌های دیگری را تقویت کنم، تا بفهمم در همه چیز خوب نیستم. اکنون، به عنوان یک بزرگسال، برای من آسان است که آنچه را که در آن خوبم و در چه چیزهایی خوب نیستم بپذیرم و سپس اطرافم را با افرادی احاطه کنم که مهارت هایی بهتر از من دارند.

آیا آسیب پذیری های حرفه ای وجود دارد که به طور نامتناسبی بر زنان تأثیر می گذارد؟

CB: تحقیقات نشان می دهد که سندروم ایمپوستور واقعی است. حتی در میان زنان واقعاً موفقی که شرکت های چند میلیون دلاری را اداره می کنند. او ممکن است احساس کند، “آیا من واقعاً فرد مناسبی برای این هستم؟ آیا من لیاقت این را دارم؟» ما باید آن را بپذیریم و به آن بپردازیم.

شکاف های برابری زیادی در محل کار وجود دارد: جنسیت، نژاد، سن. کارآفرینان برای بستن آنها چه کاری می توانند انجام دهند؟

CB: همه ما باید برای ارتقای جایگاه زنان بیشتر تلاش کنیم. من می‌بینم که نسل جوان‌تر زنان راحت‌تر می‌خواهند از شغلشان بیشتر بخواهند، بنابراین این امیدوارکننده است. و شکاف برابری جنسیتی فقط یکی است. همچنین شکاف برابری نژادی قابل توجهی وجود دارد و این برای زنان بدتر است. به عنوان مثال، دسترسی زنان به سرمایه به اندازه کافی سخت است. سپس، متوجه می‌شوید که تحقیقات روی گروه‌های اقلیت نشان می‌دهد که برای آنها ۱۰ برابر چالش برانگیز است.

آیا می توانید در مورد اینکه چگونه زنان در سطوح اجرایی اغلب به جهات مختلف کشیده می شوند صحبت کنید؟

CB: با تمام مطالباتی که در مورد زمان یک رئیس جمهور زن وجود دارد، باید چیزی ارائه داد. و هنگامی که به گروهی مانند WPO ملحق می شوید، متعهد هستید که ظاهر شوید. این فرصتی است برای زنان تا برای چند ساعت بیرون بیایند و از هر کسی که به آنها نیاز دارند فرار کنند. بودن در کنار همسالانی که می توانید از آنها بیاموزید، سالم است. سایر زنان راه حل های راه حلی برای زندگی های بسیار پرمشغله خواهند داشت، زیرا زنان همچنان بار بیشتری را در خارج از دفتر و در زندگی شخصی خود دارند. شعبده بازی همه اینها چالش برانگیز است، اما هنوز باید کارهایی را برای خود انجام دهید.

این مقاله در ابتدا در ژوئیه / آگوست 2023 ظاهر شد موضوع از موفقیت مجله. عکس از سازمان زنان رؤسای جمهور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر