نحوه شارژ حساب پرفکت مانی به صورت جامع

بهترین شرکت ها برای شارژ حساب پرفکت مانی سایت های بزرگ و معتبری همچون xpayex, nikpardakht, pardakhteasan, avalpardakht وجود دارند که می توانند شارژ حساب شما را انجام دهند.

اگرچه اکثر مردم با نحوه ایجاد حساب پرفکت مانی آشنا هستند، متاسفانه اکثر آنها هنوز نمی دانند چگونه پرفکت مانی را بارگذاری کنند. این مشکل باعث می شود در دام کلاهبرداران بیفتند و یا به دلیل آزمون و خطا خسارت های مختلفی بپردازند.

در این مقاله سعی داریم نحوه شارژ پرفکت مانی را توضیح دهیم. بنابراین اگر شما نیز قصد دارید راه های دقیق این کار را بدانید، بهتر است ما را همراهی کنید.

اگر هم مایل باشید می توانید برای شارژ حساب پرفکت مانی به سایت معتبری پرداخت آسان به نشانی https://pardakhteasan.com/ مراجعه کنید و با خیال راحت اقدام به خرید پرفکت مانی کنید.

چگونه پرفکت مانی را شارژ کنم؟

روش های صورتحساب حساب پرفکت مانی

همانطور که در مقالات قبلی اشاره شد، روش های مختلفی برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی وجود دارد. در واقع شبکه پرفکت مانی به دلیل گستردگی منحصر به فرد خود روش های مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد. آنها می توانند با استفاده از این روش ها حساب خود را شارژ کنند. در این مقاله تمام روش ها را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم و نحوه شارژ پرفکت مانی را با کمک آنها توضیح می دهیم.

انتقال پول پرفکت مانی

انتقال پرفکت مانی را می توان امن ترین و البته بهترین راه برای شارژ حساب پرفکت مانی دانست. در این روش شخصی که مقدار مورد نیاز پرفکت مانی را در حساب خود دارد باید آن را به شما واریز کند.

این روش به عنوان محبوب ترین و البته مطمئن ترین راه حل شناخته می شود. از طرفی دارای ویژگی های مختلفی است که می تواند فرآیند را برای شما ایمن تر کند.

برای انجام کار، باید بین 0.5 تا 1.9 درصد کارمزد بپردازید که بسته به حساب شما متفاوت است.

نحوه انتقال پول بر اساس این روش را در مقاله ای مفصل با عنوان آموزش انتقال پول از یک حساب به حساب دیگر با پرفکت مانی بیان کردیم. بنابراین در این قسمت به بررسی مختصر آن می پردازیم.

برای شارژ حساب پرفکت مانی بر اساس این روش، ابتدا باید اطلاعات حساب خود را در اختیار فرستنده قرار دهید. این اطلاعات ممکن است شامل شماره حساب پرفکت مانی، ایمیل و غیره باشد. اما ایمن ترین و بهترین جزء خود شماره حساب است.

پس از ارائه این اطلاعات، شخص مورد نظر باید به گزینه ارسال پول در حساب کاربری خود مراجعه کند.

سپس در این قسمت گزینه پرداخت یکباره را انتخاب کنید. در این صورت ابتدا فرمی نمایش داده می شود که باید مبلغ مورد نیاز و اطلاعات حساب را وارد کنید. سپس مراحل تأیید را طی کنید. در این صورت پرداخت انجام می شود و حساب پرفکت مانی شما شارژ می شود.

انتقال پول پرفکت مانی

اگرچه این روش بسیار ساده به نظر می رسد، اما باید بگوییم که یافتن فرد مورد اعتماد برای این انتقال کمی سخت به نظر می رسد.

متاسفانه این مشکل باعث می شود سالانه بسیاری از مبتدیان در دام افراد سودجو بیفتند. به همین دلیل توصیه می شود همیشه با افراد یا مراکز معتبر تماس بگیرید.

کوپن پرفکت مانی

روش دیگر برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی، استفاده از کوپن پرفکت مانی است. در واقع کوپن ها به عنوان کارت هدیه در این شبکه شناخته می شوند که بسیار پرطرفدار هستند.

کاربران می توانند این کارت ها را صادر کرده و به افراد دیگر هدیه دهند. طرف مقابل نیز از آن برای پرداخت های الکترونیکی استفاده می کند.

یکی از این پرداخت های الکترونیکی در شبکه پرفکت مانی انجام می شود و به آن منتقل می شود. همین موضوع باعث شده بسیاری از افراد از کوپن برای بارگذاری حساب پرفکت مانی خود استفاده کنند.

این روش نیز مانند انتقال پرفکت مانی، بین 0.5 تا 1.9 درصد کارمزد دارد که توسط ناشر کسر می شود. می‌توانید کوپن‌ها را مستقیماً از صرافی‌های معتبر خریداری کنید یا از صاحب حساب بخواهید که یک کوپن معتبر برای شما صادر کند.

البته باید در نظر داشته باشید که شخص مقابل شما باید اعتبار کافی داشته باشد در غیر این صورت خطر کلاهبرداری در چنین روشی بسیار زیاد است.

منبع: saharpres

مطالعه مطالب بیشتر