چهار گام برای موفقیت مالی


اگر صمیمانه می خواهید شرط بندی را برنده شوید، به استقلال مالی برسید و پس از بازنشستگی ثروتمند شوید، چهار کلید وجود دارد که با حرف شروع می شود.هآنها شروع کردند.

شما باید واقعا آن را بخواهید

مرحله اول ازگرایش» (میل) خب شما باید آنقدر میل شدید به موفقیت مالی داشته باشید که تعهدی تزلزل ناپذیر برای رسیدن به آن داشته باشید. شما باید در کوتاه مدت حاضر به فداکاری برای کسب موفقیت مالی در بلند مدت باشید. برای بیرون آمدن از پیله مالی خود، برای رضایت خود، خرید ماشین، لباس های جدی و وسایل منزل را به تعویق بیندازید و برای آنها پول خرج نکنید، بلکه در پول و سرمایه خود صرفه جویی کنید. در پایان، تنها چیزی که تعیین می کند واقعاً چه پیشرفتی می توانید داشته باشید این است که چقدر آن را می خواهید. اگر به اندازه کافی آن را بخواهید، مطمئناً به آن خواهید رسید.

> پیشنهاد: پنج راه برای ثروتمند شدن

شما باید تصمیم بگیرید

مرحله دوم”پاسخ» (پاسخ) خوب، شما باید همین الان تصمیم بگیرید و هر کاری که لازم است انجام دهید تا از نظر مالی مستقل شوید. برای رسیدن به اهداف مالی خود باید هزینه لازم را بپردازید و مسافت لازم را طی کنید.

شما باید قاطع باشید

حرف سوم “D” مخفف “من خواهم» (عزم) خب، شما باید مصمم باشید که با وجود تمام مشکلات و موانعی که تجربه خواهید کرد تا زمانی که موفق شوید، استقامت کنید. مهم نیست چند بار زمین بخورید، باید بخواهید از جای خود بلند شوید و به راه خود ادامه دهید، عزم و اراده مهمترین ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت مالی و شخصی است.

شما باید خود را مجبور به انجام آن کنید

حرف چهارم “D” نشان دهنده “انضباط و تعهد» (انضباط) خوب شما باید خود را منضبط کنید و آن را در تمام اعمال خود توسعه دهید. باید خود را منظم کنید تا کمی زودتر از خواب بیدار شوید، کمی بیشتر از قبل کار کنید و کمی بیشتر در محل کار خود بمانید، موقتاً با عزمی راسخ، قدمی استوار.

راس ساعت چهاره“بالا”میل قوی، عزم، اراده و انضباط) به خودتان امتیاز دهید. اگر متوجه شوید که در هر یک از این چهار ویژگی در مقیاس 1 تا 10 چقدر خوب عمل می کنید، می توانید درک کنید که در آینده چقدر موفق خواهید بود. صرف نظر از نتیجه ای که به دست می آورید، تصمیم بگیرید در هر یک از این موارد با تمرین این ویژگی در زمانی که به آن نیاز دارید، وضعیت خود را بهبود بخشید.

این مقاله چقدر مفید بود؟

برایان تریسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر