✅ آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز


امروزه باتوجه به افزایش جمعیت و پیشرفت روز افزون صنایع پزشکی و زیبایی، شاهد متقاضیان بیشتر در آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز یا شهر‌های دیگر مانند تهران، اصفهان و غیره هستیم. در چند دهه اخیر به افراد به اهمیت پوست صاف و جوان در زیبایی توجه بیشتری نشان دادند و همیت امرسبب شده که زیبا پسندان اگر چین و چروکی در ناحیه پوست صورت مشاهده کردند برای رفع آن اقدام کنند و بهترین راه حل و کم هزینه‌ترین، راه تزریق ژل و بوتاکس به لایه میانی پوست است. به همین دلیل بازار تزریق ژل و بوتاکس رونق بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است، اگر شما قصد ورود به بازار کار در این زمینه را دارید آینده‌ روشنی در انتظار شماست. حتی بسیاری از پزشکان و پیراپزشکان نیز برای افزایش تجربه و مهارت وارد این حوزه کاری شدند. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد هزینه ثبت نام در دوره، مدت زمان دوره تزریق ژل و فیلر، پیش نیاز‌ها و سرفصل‌های دوره در شیراز آگاه شوید.

سرفصل‌های آموزش دوره تزریق ژل و بوتاکس و فیلر در مرکز شیراز

 • نحوه تزریق فیلر گونه و فیلر چانه
 • نحوه تزریق فیلر خط غم
 • نحوه تزریق فیلر زاویه فک
 • نحوه اصول آماده سازی بوتاکس
 • نحوه اصول تزریق بوتاکس
 • مبانی استتیک و آناتومی
 • بررسی کلیات فیلر و انواع آن
 • نحوه اصول تزریق فیلر در صورت
 • مقایسه برندهای موجود
 • بررسی کیفیت‌ها
 • آموزش اصول تزریق توکسین در میگیرن
 • آموزش اصول مراقبت بعد از تزریق
 • بررسی عوارض تزریق
 • آموزش اصول بی حسی و بلاک عصبی
 • نحوه تزریق فیلر لب و فیلر خط خنده

دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

آموزش تزریق ژل و بوتاکس

دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس در شیراز تمامی مباحث و مبانی که در دوره آموزش داده می‌شوند، کاملا به صورت عملی (hands on) می‌باشند. این دوره شامل مزایایی مانند حضور متخصصان و مربیان با بیش از ۱۵ سال سابقه کار می‌باشد. در صورت نیاز تا آخر دوره می‌توانید زیر نظر متخصصان برای پرسش سوال، تمرین و تکرار بهره مندی لازم را ببرید.

هزینه آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

هزینه ثبت نام و شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز ۹ میلیون تومان می‌باشد. متجمع سلامت تهران برای افرادی که علاقه‌مند و مستعد در این حوزه هستند، امکانی را فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی در این دوره شرکت نمایند. شما می‌توانید هزینه دوره را به صورت یک‌جا یا اقساطی پرداخت کنید.

مدت زمان دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

مدت زمان دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز ۳ روز می‌باشد. حتی پزشکان و پیراپزشکان که قصد شرکت در این دوره را دارند، امکان پشتیبانی آموزشی از ابتدا تا یادگیری کامل و مسلط شدن در تکنیک‌های تزریقات ژل و فیلر وجود دارد.

پیش نیاز‌های دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس و فیلر در شیراز

پیش نیازهایی که این دوره شامل می‌شود، در روند یادگیری شما بسیار تاثیر گذار می‌باشد. در نتیجه سعی کنید پیش از شرکت در اولین جلسه، مواردی که گفته می‌شود را به خوبی تمرین کنید.

 • عدم ترس جهت تزریق و سوزن: بیشتر افراد برای تزریق بوتاکس به دیگران با سوزن اضطراب و نگران می‌شوند. باید به خوبی بر ترس چیره شوید تا بتوانید در طول دوره به خوبی تکنیک‌های تزریق با سوزن را یاد بگیرید.
 • علاقه: یکی از ارکان اصلی در یادگیری مهارت داشتن علاقه می‌باشد. پیشنهاد می‌شود در صورت نداشتن علاقه به هیچ عنوان در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس شرکت نکنید.
 • دقت بالا: داشتن دقت بالا و صبور بودن از نکات مهم در خصوص تزریق ژل و بوتاکس می‌باشد. افرادی که سهل انگار و دقت کمی دارند به هیچ عنوان موفق به تزریق ژل و بوتاکس یا فیلر نخواهند شد. زیرا ممکن است به مشتریان آسیب جدی وارد کنند.
 • مطالعه در مورد بیماری‌های پوستی: داشتن اطلاعات مهم در خصوص بیماری‌های پوستی می‌تواند، شما را نسبت به افراد دیگر یک مرحله بالاتر نشان دهد. زیرا در صورت دانستن بیماری‌های پوستی می‌توایند به مراجعه کنندگان مشاوره‌ای قبل از تزریق ژل و بوتاکس و عواضی که ممکن است برای‌شان به همراه داشته باشد، بدهید.

مدرک بین‌المللی تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

مدرک بین‌المللی تزریق ژل و بوتاکس

در صورتی که بتوانید با موفقیت تمامی مباحث را پشت سر بگذارید و نمره قبولی در آزمون را کسب کنید، توسط مجتمع سلامت تهران مدرک بین‌المللی تزریق ژل و بوتاکس را دریافت خواهید کرد. این مدرک دارای تاییدیه وزارت بهداشت است و تزریق بر روی کیس زنده ذکر خواهد شد. همچنین قابلیت معادلسازی جهت مهاجرت به کشور‌های دیگر را دارد.

آموزش تزریق فیلر در شیراز

آموزش تزریق فیلر در شیراز به ۵ روش تقسیم می‌شوند:

روش بادبزنی (Fanning): ورودی سوزن از یک نقطه منفرد جهت تزریق‌های پشت سره هم به صورتی خطی مجاور از فیلر درمی در یک ناحیه مثلثی شکل استفاده می‌شود.

روش مسیر خطی (Linear thread): سوزن وارد بافت شده و هنگامی که سوزن به آرامی عقب کشیده می‌شود، پیستون سوزن را به آرامی پایین آورده می‌شود، به این روش تزریق رتروگرید گفته می‌شود.

روش‌هاشوری (Cross-hatching): با ایجاد نقاط ورودی مکرر با الگوی شطرنجی، سوزن در بافت تا انتها داخل رفته و فیلر تا وقتی که سوزن به صورت کامل خارج شود در مسیر خطی تزریق خواهد شد.

روش لایه بندی (Layering): ابتدا ترکیبات فیلر درمی در لایه‌های میانی تا عمق درم برای پر کردن نقص‌‌ها با استفاده از یکی از روش‌های بالا تزریق می‌شود.

روش تزریق یک‌جا (Depot): سوزن از طریق پوست وارد عضله می‌شود تا به آرامی استخوان را لمس کند. سپس یک میلی متر به عقب کشیده شده و حجم یک‌جا از فیلر درمی روی استخوان تزریق می‌شود.

سخن آخر

همانطور که در این مطلب به آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز پرداخته شد، در مدت زمان ۳ روز می‌توانید مباحث را یاد گرفته و با نمره قبولی در آزمون، مدرک بین‌المللی را دریافت کنید. پس از دریافت مدرک می‌توانید شروع به کار کنید. همچنین مجتمع سلامت تهران به پزشکانی که مدرک را دریافت کنند، مشاوره‌ای در خصوص تاسیس کلینیک زیبایی خواهد داد.

سؤالات متداول در مورد آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز

 1. شیوه برگزاری دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در شیراز به چه صورت است؟
  دوره آموزشی به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می‌شود.
 2. چه کسانی در شیراز مجوز تزریق ژل و بوتاکس دارند؟
  افرادی که بتوانند با موفقیت و نمره قبولی با اخذ مدرک، دوره تزریق ژل و بوتاکس را بگذرانند.
 3. آیا مدرک دریافتی دوره تزریق ژل و بوتاکس مجتمع سلامت تهران قابل استعلام می‌باشد؟
  بله، همچنین مورد تأیید وزارت بهداشت می‌باشد.
 4. مدت زمان دور تزریق ژل و بوتاکس چقدر است؟
  مدت زمان آموزش ۳ روز می‌باشد.
 5. آیا پرداخت هزینه دوره به صورت اقساطی امکان‌پذیر است؟
  بله، برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجتمع سلامت تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر