✅ آموزش کاشت ابرو در اصفهان


ابرو، یکی از عناصر مهم صورت است و در زیبایی و جذابیت آن نقش بسزایی دارد. با کاشت ابرو، می‌توانید به راحتی نقص‌هایی که در ابروهای شما وجود دارد را برطرف کنید و از یک صورت زیبا و جذاب بهره‌مند شوید. در اصفهان، بسیاری از مراکز زیبایی و پوستی به کاشت ابرو می‌پردازند. در ادامه به آموزش کاشت ابرو در اصفهان پرداخته خواهد شد.

برای شرکت در دوره آموزش کاشت ابرو می توانید به این صفحه مراجعه کنید و اطلاعات مربوط به آن را مطالعه کنید و در صورت داشتن سوال با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

معرفی دوره آموزش کاشت ابرو در اصفهان

معرفی دوره آموزشی کاشت ابرو در اصفهان

دوره آموزشی کاشت ابرو در مجتمع سلامت تهران با حضور اساتید با تجربه و متخصص برگزار می شود که برای پیراپزشکان و پزشکان طراحی شده است. این دوره به دو صورت تئوری و عملی برگزار می شود که هر دو آنها در سه روز برگزار می شود و در این دوره زیر نظر استاد دوره آموزش میبینید. در قسمت حضوری دوره شما به دو صورت آموزش میبینید که در ادامه بیشتر با این دو روش آشنا می شوید:

 1. Hands On: در هندزآن شما می توانید خودتان با آوردن کیس مناسب به دوره تمرینات را زیر نظر استاد دوره انجام دهید تا مباحث را به صورت عملی هم یاد بگیرید و این مورد خیلی در یادگیری شما تاثیر می گذارد.
 2. observation: شما در آموزش آبزرو می توانید ردوس تدریس شده را وقتی استاد دوره روی کیس انجام می دهد مشاهده کنید و مشکلات و سوالات خود را برطرف کنید. کیس این قسمت توسط خود استاد آورده می شود.

سرفصل های آموزش کاشت ابرو

این دوره با دوره کاشت مو شباهت های زیادی دارد و کسانی که با کاشت مو آشنایی دارند آمادگی بیشتری برای یادگیری این مهارت دارند. قسمت تئوری آموزش کاشت ابرو در اصفهان به این صورت است:

 1. آشنایی با آناتومی و پوست و مو
 2. آموزش کار با تجهیزات میکروسکوپ کات
 3. مشاوره در مراقبت پوست و مو و زيبايي
 4. طراحی و قرینه سازی ابرو روی صورت
 5. اصول برداشت فلپ و منطقه مناسب برای برداشت آن
 6. آموزش تزریق بی حسی به محل کاشت
 7. نحوه شست و شو و مراقبت های بعد از کاشت ابرو
 8. عوارض کاشت ابرو
 9. زاویه رشد مو

سرفصل هایی که دربالا آمده برای بخش نظری دوره است که قبل از ورود به بخش عملی آن باید آنها را بگذرانید و بعد از آن توسط استاد دوره وارد بخش عملی که مهمترین بخش دوره است می شوید و می توانید تمامی مباحثی که آموخته اید را به خوبی یاد بگیرید و تجربه کنید. سرفصل های عملی دوره کاشت ابرو در اصفهان به صورت زیر است:

 1. طراحی خط رویش و رسم آن روی سر بیمار
 2. انتخاب روش پیوند با توجه به سر بیمار
 3. آموزش طریقه برداشتن فلپ روی دست مربی
 4. آموزش نحوه تزریق بی حسی
 5. انجام دادن تمامی مراحل رو ی پوست مصنوعی زیر نظر مربی
 6. نحوه بخیه زدن و پانسمان

هزینه دوره کاشت ابرو در اصفهان

دوره کاشت ابرو در مجتمع سلامت تهران با قیمت 9.800.000 تومان برگزار می شود و شما می توانید هزینه آموزش کاشت ابرو را به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای اطلاع از قیمت ها و شرایط پرداخت اقساطی می توانید با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه کاشت ابرو در اصفهان

کاشت ابرو

آموزشگاه های زیادی سرتاسر اصفهان هستند که در حال برگزاری دوره های کاشت ابرو هستند اما خیلی از این دوره ها توسط افراد متخصص و باتجربه در زمینه آموزش و درمان تدریس نمی شود و به همین دلیل باید در انتخاب آموزشگاه برای یادگیری این تخصص کمی هوشیار باشید و به دنبال مجموعه هایی با تجربه بالا باشید. مجتمع سلامت تهران جزو آن دسته از مجموعه هایی است که با تجربه بالا در زمینه آموزش و داشتن جمعی از اساتید باتجربه و ماهر توانسته بهترین دوره های کاشت ابرو و مو را در ایران برگزار کند.

سخن نهایی

ما در این مقاله درباره آموزش کاشت ابرو در اصفهان صحبت کردیم تا افرادی که ساکن اصفهان هستند و علاقه مند به گذراندن این دوره هستند بتوانند بهترین دوره کاشت ابرو در مشهد را پیدا کنند و در این مسیری که انتخاب کرده اند بهترین باشند. مشهد یکی از شهرهایی است در زمینه کاشت مو و ابرو فعالیت زیادی دارد و افراد زیادی به کاشت ابرو طبیعی روی آورده اند و به همین خاطر با گذراندن دوره می توانید درآمد زیادی کسب کنید.

سوالات متداول درباره آموزش کاشت ابرو در اصفهان

 1. هزینه دوره کاشت ابرو در اصفهان چقدر است؟
  این دوره در مجخموعه ما 9.800.000 تومان است که در صورت داشتن شراط می توانید به صورت اقساطی هم پرداخت کنید.
 2. چه کسانی می توانند در دوره کاشت ابرو شرکت کنند؟
  پزشکان و پرستاران یا کسانی که در کادر درمان فعالیت کرده اند قادر به شرکت در این دوره هستند.
 3. آیا این دوره فاز عملی هم دارد؟
  بله، مهمترین بخش این دوره بخش عملی آن است که به دو صورت انجام می شود.
 4. آیا هزینه دوره را به صورت اقساطی می توانیم پرداخت کنیم؟
  بله، در صورت داشتن شرایط پرداخت چکی می توانید هزنیه دوره را اقساطی پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر