✅ دوره کاشت ابرو در بوشهر


خیلی از کسانی که به دنبال فعالیت در حوزه زیبایی هستند می دانند که کاشت ابرو و کاشت مو جزو عمل های زیبایی است که بازار کار مناسبی دارد و همچنین نیاز به آموزش تخصصی دارد. مجموعه ما برای کسانی که ساکن بوشهر هستند و به دنبال دوره کاشت ابرو در بوشهر می گردند؛ این دوره می تواند آنها را در این زمینه متخصص کند تا بتوانند با مهارت و توانایی که دست پیدا می کنند وارد بازار کار شوند.

برای شرکت در اموزش کاشت ابرو می توانید به این صفحه مراجعه کنید و اطلاعات مربوط به این دوره را مطالعه کنید. در صورت داشتن سوال می توانید با کارشناسان مجتمع سلامت تهران تماس بگیرید.

انتخاب بهترین آموزشگاه کاشت ابرو در بوشهر

برای شروع آموزش کاشت ابرو انتخاب بهترین آموزشگاه، اولین و مهمترین کاری است که باید انجام دهید چون آموزشگاهی که انتخاب می کنید نقش مهمی در روند یادگیری و میزان تخصص شما دارد. ما در مجتمع سلامت تهران با برگزاری این دوره به صورت عملی و تئوری این شرایط را برای شرکت کنندگان دوره فراهم کرده است تا بتوانند جدیدترین آموزش ها را در این دوره آموزش ببینند. همانطور که گفتیم این دوره شامل دو فاز عملی و تئوری است که بخش عملی آن دارای دو بخش مهم است که در یک دوره آموزش کاشت ابرو اهمیت بالایی دارد، این دو بخش شامل:

 1. Hands On: در هندزآن شما می توانید خودتان با آوردن کیس مناسب به دوره تمرینات را زیر نظر استاد دوره انجام دهید تا مباحث را به صورت عملی هم یاد بگیرید و این مورد خیلی در یادگیری شما تاثیر می گذارد.
 2. observation: شما در آموزش آبزرو می توانید ردوس تدریس شده را وقتی استاد دوره روی کیس انجام می دهد مشاهده کنید و مشکلات و سوالات خود را برطرف کنید. کیس این قسمت توسط خود استاد آورده می شود.

سرفصل های دوره آموزش کاشت ابرو در بوشهر

سرفصل های بخش تئوری دوره به شرح زیر است:

 • طراحی و قرینه سازی ابرو
 • زاویه رشد مو
 • اصول برداشت فلپ و منطقه مناسب برای برداشت
 • نحوه تزریق بی حسی
 • کاربری تجهیزات میکروسکوپ کات.
 • آناتومی و پوست و مو
 • نحوه شست و شو و مراقبت های بعد از کاشت
 • شايستگي مشاوره در مراقبت پوست و مو و زيبايي

بعد از گذراندن بخش تئوری و با اطلاعاتی کسب کرده اید وارد مرحله عملی دوره می شوید و آن اطلاعاتی که یاد گرفته اید را به صورت Hands-On و observ تجربه می کنید.

هزینه دوره آموزش کاشت ابرو در بوشهر

قیمت دوره کاشت ابرو در بوشهر

دوره کاشت ابرو در بوشهر دارای قیمت های متفاوتی است که بر اساس نوع آموزشی که دارند و خدماتی که ارائئه می دهند این متفاوت است. دوره کاشت ابرو در مجموعه ما با قیمت 9.800.000 تومان است که شرکت کنندگان دوره می توانند به صورت اقساطی هم هزینه را پرداخت کنند که برای آگاهی از شرایط پرداخت اقساطی با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره رایگان

آموزش کاشت ابرو در شمال بوشهر

دوره کاشت ابرو، یکی از دوره‌های آموزشی در زمینه زیبایی و آرایش است که به شما نحوه کاشت ابرو رل به صورت تخصصی آموزش می‌دهد. این دوره شامل توضیحات و آموزش‌هایی در زمینه طراحی و کاشت ابرو می‌باشد.

مجتمع سلامت به عنوان یکی از معتبرترین مراکز برگزار کننده دوره کاشت ابرو در مرکز بوشهر که اگر شما در مناطق شمال تهران از جمله فرمانیه، ونک و … ساکن هستید و برداشتن کلاس حضوری در مرکز شهر برایتان سخت می‌شود دارای کلاس‌های آنلاین هم می‎باشد.

آموزش کاشت ابرو در جنوب بوشهر

دوره کاشت ابرو یکی از دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه زیبایی است که مراجعینی از جنوب بوشهر نیز دارد. به عنوان شخصی که در جنوب بوشهر هستید و به دنبال مرکزی معتبر در زمینه آموزش کاشت ابرو هستید و مشکل مسیر دارید یک پیشنهاد عالی برایتان داریم.با ثبت نام در دوره‌های آنلاین مجتمع سلامت به راحتی کاشت ابرو را یاد بگیرید. در طول این دوره کاشت ابرو، دانشجویان با استفاده از تمرین های مختلف و ابزارهای حرفه‌ای، مهارت خود در زمینه کاشت ابرو را بهبود می‌دهند

سخن نهایی

در این مقاله درباره دوره کاشت ابرو در بوشهر صحبت کردیم تا شما بتوانید بهترین آموزشگاه در زمینه کاشت مو و ابرو فعالیت دارند را در نزذیکی محل سکونتتان پیدا کنید. در این مقاله کسانی که در هر نقطه ای از بوشهر هسند و علاقه به یادگیری این مهارت تخصصی دارند از این دوره جا نمانند. مجموعه ما با برگزاری بهترین دوره های آموزشی در زمینه درمانی و زیبایی توانسته افراد متخصصی را به بازار کار معرفی کرده است و این افراد توانسته اند درآمد بالایی را کسب کنید.

سوالات متداول درباره آموزش کاشت ابرو در بوشهر

 1. دوره کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟
  این دوره پنج جلسه 5 ساعته است.
 2. پس از گذراندن دوره چه مدرکی دریافت می کنیم؟
  در پایان دوره مدرک معتبر وزارت بهداشت را درافت می کنید که قابل ترجمه هم هست.
 3. آیا آموزش کاشت ابرو به صورت عملی انجام می شود؟
  بله، شما در دوره تمامی دروس را روی مدل زنده بصورت عملی مشاهده می کنید و زیر نظر اساتید تمرین می کنید.
 4. هزینه دوره کاشت ابرو در بوشهر چقدر است؟
  این دوره با قیمت 9.800.000 تومان برگزار می شود که شما می توانید به صورت اقساطی هم پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر