✅ شرایط استخدام تکنسین کاشت مو در دبی در سال 1402✅


کشورهای عربی از جمله کشور امارات در شهر دبی همواره در تلاش‌اند تا از نظر تکنولوژی، اقتصاد و صنعت روزانه پیشرفت کنند. دولت دبی باتوجه به جمعیت کمی که دارند، قصد دارد تا سطح زندگی، رفاه و امکانات مردمانش را ارتقا‌ء دهد. از این حین در دبی کسانی که دوره کاشت مو حرفه‌ای را گذرانده باشند بسیار کم می‌باشد. از طرفی یک نیروی کار بلد در حوزه تکنسین کاشت مو در دبی انگشت شمار می‌باشد، دولت دبی ویژگی‌ها و مزایای زیادی را برای کسانی که به این شهر مهاجرت کنند، در اختیار گذاشته است. در ادامه می‌خواهیم در مورد شرایط استخدام تکنسین کاشت مو در دبی و مزایا، ویژگی‌هایی که به همراه دارد را بپردازیم.

مهاجرت تکنسین کاشت مو به دبی

هرشخصی با توجه به علاقه یا شغلی که دارد می‌تواند از هر طریقی به هر کشوری مهاجرت کند. البته هر روشی که پیش می‌گیرید برای مهاجرت، شرایط و قوانین خودش را دارد که باید شما آن‌ها را رعایت کنید. امروزه باتوجه به اینکه افراد زیادی از کشور ایران در رشته پیراپزشکی مهاجرت می‌کنند، دغدغه بسیاری از افراد تکنسین کشت مو شده است که به کدام کشور مهاجرت کنند. آماری که منتشر شده است نشان می‌دهد بسیاری از افراد تکنسین کاشت مو شهر دبی را ترجیح داده‌اند. زیرا بازار کار خوب و مناسبی وجود دارد. همچنین در دبی به دلیل رفاه بسیار بالا و درآمد نبستا بالایی که در رشته پیراپزشکی موجود می‌باشد. تکنسین‌های کاشت مو نیز حتی می‌توانند توسط افراد متخصص این حوزه در دبی آموزش بیشتری ببیند. کسانی هم که تجربه کافی ندارند می‌توانند حین انجام کار آموزش لازمه را ببینند.

استخدام تکنسین کاشت مو در دبی

شرایط استخدام تکنسین کاشت مو در دبی چیست؟

شاید به گوش تان رسیده باشد که برای استخدام شدن در رشته‌های پزشکی در کشورهای عربی باید در آزمون پرومتریک شرکت کنید. یکی از ویژگی‌هایی که برای تکنسین‌های کاشت مو وجود دارد این است که برای استخدام شدن، نیازی برای شرکت در این آزمون وجود ندارد. اما شرایط استخدام تکنسین کاشت مو در دبی:

 • افرادی که قصد دارند استخدام شوند باید زیر ۴۰ سال باشند.
 • افراد باید با زبان عربی یا انگلیسی آشنا باشند.
 • افراد باید دعوت نامه کاری از سوی کارفرمای عربی (دبی) داشته باشند.
 • افراد باید حداقل مدرک تحصیلی شان لیسانس و مرتبط به کاشت مو باشد.
 • افراد باید حداقل سه سال سابقه کاری در کشور خود داشته باشند.

مزایای تکنسین کاشت مو در دبی

مزایای و ویژگی‌هایی که برای یک تکنسین کاشت مو در دبی وجود دارد عبارتنداز:

 • تحصیل رایگان برای فرزندان زیر 18 سال: اگر شما دارای یک یا چند فرزند زیر 18 سال می‌باشید؛ با طی کردن مراحل قانونی می‌توانید فرزندان‌تان را در برخی مدارس دبی که به صورت رایگان می‌باشد، ثبت نام کنید.
 • اخذ همزمان ویزای همسر و فرزندان: در صورتی که دارای همسر و فرزند می‌باشید، می‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. البته در صورتی که دارای 1. سند ازدواج 2. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه 3. مدارک شناسایی و گواهی تولد فرزند 4. گواهی سلامت همسر و فرزند بالای 18 سال 5. اجاره نامه یا سند ملک در امارات (دبی).
 • عدم ضرروت به نمره بالا در مدرک زبان: از آنجایی که زبان اصلی مردم دبی عربی می‌باشد نیازی به یادگیری اجباری زبان عربی نیست. شما می‌توانید با دانستن زبان دوم یعنی انگلیسی به دبی مهاجرت کنید.
 • مسکن رایگان: در صورتی که به عنوان یک تکنسین کاشت مو در دبی استخدام شدید؛ مسکن رایگان باتوجه به شرایط‌تان تعلق می‌گردد.
 • خدمات درمانی رایگان: تکنسین‌های کاشت مو در دبی در بسیاری از موارد خدمات درمانی، به صورت رایگان ویزیت می‌شوند.

قیمت کاشت مو در دبی

قیمت کاشت مو در دبی چقدر است؟

بسیاری از افرادی که قصد دارند به عنوان یک تکنسین کاشت مو مهاجرت کنند؛ قبل از هرچیزی مقدار حقوقی که می‌توانند در آن کشور دریافت کنند را بررسی می‌کنند. برای مثال یکی از شهرهایی که این روزها در میان مردم رواج دارد؛ دبی می‌باشد. قیمت کاشت مو در دبی و متوسط هزینه ای که به همراه دارد 13500 درهم می‌باشد. البته که قیمت دقیق کاشت مو در دبی بستگی به تعداد پیوندهایی که در ناحیه نیاز دارد، می‌باشد.
درآمد یک تکنسین کاشت مو در دبی به صورت زیر می‌باشد:

 • درآمد تکنسین کاشت مو در دبی: حداقل 9000 درهم
 • درآمد تکنسین ارشد کاشت مو در دبی: حداقل 9500 درهم

ممکن است برای‌تان سوال شود که هزینه راه‌اندازی یک کلینیک زیبایی در دبی جهت خدمات کاشت مو و غیره چقدر می‌شود؟ آیا امکان‌پذیر می‌باشد؟ بله می‌توان در دبی یک کلینیک زیبایی راه‌اندازی کرد. اما باید تمامی قوانین و مقررات مربوطه به راه‌اندازی یک کلینیک زیبایی را رعایت کنید؛ اعم از اخذ جواز کسب، مجوز راه‌اندازی کسب و کار، رعایت بهداشت اصولی و غیره.
به جرعت می‌توان گفت صفر تا صد راه‌اندازی یک کلینیک زیبایی در دبی کمتر از 80000 درهم نمی‌باشد. که شامل هزینه‌هایی چون ثبت مجوز و تاییدیه، هزینه‌های نماینده ملی امارات متحده عربی با خدمات PRO شرکتی و هزینه‌های تایید DHA MOHRE و هزینه‌های ثبت مهاجرت می‌شود. به ترتیب حدود 12500 درهم، 10000 درهم و 15000 درهم و 1750 درهم. ناگفته نماند هزینه‌های اجاره اماکن پزشکی و هزینه ویزا نیز دخیل می‌باشد.

سخن پایانی

متوجه شدید که کشورهای عربی بسیار فرصت خوبی برای مهاجرت در رشته‌های پیراپزشکی و غیره می‌باشند. در صورتی که به عنوان یک تکنسین کاشت مو در دبی استخدام شدید به نوعی می‌توان گفت که آینده ای درخشان در پیش روی شما می‌باشد. همچنین مزایایی که دولت امارات در اختیار شما قرار می‌دهد، پوئن مثبتی برای شما نسبت به کشورهای دیگر می‌باشد. قبل از مهاجرت به دبی برای استخدام شدن به عنوان تکنسین کاشت مو سعی کنید حتما در کشور خود نزدیک به 3 سال سابقه کاری داشته باشید.

سوالات متداول

 1. آیا به عنوان کارآموز می‌توان در شغل کاشت مو در شهر دبی استخدام شد؟
  بله همچنین در حین انجام کار به شما آموزش داده خواهد شد.
 2. هزینه کاشت مو در دبی چقدر می‌باشد؟
  هزینه کاشت مو در دبی حدودا 13.500 درهم می‌باشد.
 3. درآمد یک تکنسین کاشت مو در دبی چقد می‌باشد؟
  در آمد یک تکنسین کاشت مو از 9000 درهم شروع می‌شود.
 4. آیا داشتن مدرک زبان انگلیسی یا عربی با نمره بالا الزامی است؟
  خیر الزامی نمی‌باشد اما برای برقراری ارتباط با مردم این کشور در حد آشنایی با زبان کافی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر