✅ کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران


به نظر شما کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟ یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم در حال دست و پنجه نرم کردن با آن می‌باشند، مشکل ریزش مو است. با توجه به آمار اخیری که توسط سازمان وزارت بهداشت داده شد. تقریبا حدود 60 درصد از مردان و 50 درصد از زنان از مشکل ریزش مو رنج می‌برند. از این حین افرادی زیادی برای پیدا کردن کلینیک کاشت مو معتبر تلاش می‌کنند.

افراد دیگری وجود دارند که با دیدن برخی از فیلم‌های دوره کاشت مو اقدام به عمل کاشت مو می‌زنند. بعضی از افراد به دلیل انجام درمان‌های خانگی یا مشکلات ژنتیکی، داشتن استرس، سبک زندگی دچار ریزش مو هستند و به دنبال راه حلی مناسب جهت درمان بیماری‌هایی مثل ماینوکسیدیل یا فیناستراید هستند. برای درمان ریزش مو و داشتن نتیجه دائمی، کاشت مو بهترین روش می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد کاشت مو در شیراز و تهران، روش‌های کاشت مو در شیراز و تهران و مزایای هرکدام بپردازیم.

روش‌های کاشت مو در شیراز یا تهران

روش‌های کاشت مو در شیراز یا تهران و در اکثر شهر‌های بزرگ یکسان می‌باشد. اما معیاری که کیفیت کار را در کاشت مو بالا می‌برد؛ نحوه انجام و تجهیزات به کار رفته می‌باشد. در نتیجه روش‌های کاشت مو در شیراز یا تهران یکسان می‌باشند و در برخی کلینیک‌ها ممکن است تنها از دو روش برای کاشت مو انجام دهند. روش‌های کاشت مو در شیراز یا تهران به طور کلی به 5 دسته تقسیم می‌شوند:

 1. کاشت مو به روش FUT:
  Follicular Unit Transplantation مخفف FUT می‌باشد. روش FUT یکی از کم هزینه‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای کاشت مو می‌باشد. این روش به این صورت عمل می‌کند که پزشک هنگام عمل کاشت مو بخش‌هایی از پوست پشت گردن یا بالای گوش بیمار را بر می‌دارد. تا فولیکول‌های آن قسمت‌ها را بر روی محل طاسی بکارد. در نظر داشته باشید که ممکن است جای زخم‌ها هنگام برداشت پوست بر روی سر بماند.
 2. کاشت مو به روش FIT:
  Follicular Isolation Technique مخفف FIT می‌باشد. این روش نیز هزینه بیشتر و مدت زمان بالاتری صرف می‌کند. کاشت مو به روش FIT به این صورت است که تنها یک واحد فولیکول از سوراخی به اندازه یک میلی متر استخراج می‌شود. مزیتی که این روش دارد می‌توان گفت نداشتن درد و جا نماندن زخم بر روی پوست می‌باشد. همچنین ابزاری که برای استخراج فولیکول استفاده می‌شود، یک پانچ 5 میلی متری نام دارد. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که در روش FIT نسبت به روش اول ممکن است از کیفیت کافی برخوردار نباشد.
 3. کاشت مو به روش SUT:
  Suction Assisted Follicular Extraction مخفف SUT می‌باشد. در این روش هزینه نسبت به دو روش قبلی گران‌تر می‌باشد. کاشت مو به روش SUT یک لول بالاتر از روش FIT می‌باشد. به این صورت است که پزشک هنگام برداشت گرافت‌ها از پوست سر، با دستگاه به صورت خودکار انجام می‌دهد. دیگر نیازی نیست که پزشک ساعت‌ها وقت بگذارد تا تک تک فولیکول‌ها را از پوست سر برداشت کند. به این ترتیب در زمان صرفه جویی شده و احتمال آسیب به گرافت‌ها بسیار کاهش می‌یابد.
 4. کاشت مو به روش BHT:
  Body Hair Transplantation مخفف BHT می‌باشد. این روش نیز همانند روش SUT بر پایه کاشت مو به روش FIT ابداع شده است. پزشک در این روش بجای استفاده از سر متقاضی، از موهای بدن، مثل ریش و پشت یا سینه به سر پیوند می‌زند. شاید تصور کنید که این روش نسبت به روش‌های دیگر بهتر می‌باشد. اما در نظر داشته باشید که این روش در صورت صلاحدید پزشک انجام می‌شود.
 5. کاشت مو به روش FUE:
  Follicular Unit Extraction مخفف FUE می‌باشد. در این روش پزشک واحد‌های فولیکولی را به صورت جداگانه برداشت می‌کند و در قسمت مورد نظر قرار می‌دهد. منتها تنها فرقی که با دیگر روش‌ها دارد این است که پزشک واحد‌های فولیکولی را به صورت پراکنده و تصادفی انتخاب می‌کند. به همین دلیل در قسمت بانک مو فرد، کاهش حجم مو کمتر دیده می‌شود.
انواع روش کاشت مو در شیراز و تهران

مزایای کاشت مو در شهر شیراز بهتر است یا تهران؟

سوال کلیشه‌ای که در چند وقت اخیر بوجود آمده است، مزایای کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟ بهتر است بدانید مزایای که عمل کاشت مو برای هر فردی به همراه دارد، تنها وابسته به شهر یا استان نمی‌باشد. مهارت پزشک، تجهیزات کلینیک مورد نظر، روش کاشت مو و مراقبت‌هایی که باید بعد از عمل کاشت رعایت کرد نیز بر روی نتیجه پیوند موی شما تاثیر گذار می‌باشد. مزایای کاشت مو در شیراز یا تهران عبارتند از:

 • تغییر در ظاهر: بعد از عمل پیوند مو در طاسی سرتان متوجه تغییر ظاهر در ظاهرتان خواهید شد. به طور ناخودآگاه در اعتماد به نفس شما تاثیر می‌گذارد. دیگر اضطراب در آداب و معاشرت نخواهید داشت.
 • درمان دائمی: کاشت مو در شیراز یا تهران و هر شهر دیگری، راه حلی دائمی برای تمامی مشکلات اعم از ریزش مو، طاسی سر و غیره می‌باشد.
 • رعایت نکات آسان: برخلاف چند سال اخیر دیگر با روش‌های جدید کاشت مو در شیراز یا تهران می‌توانید پس از تمام شدن دوره نقاهت، به کارهای روزمره و عادی‌تان با دستور پزشک ادامه دهید.
 • موفقیت عمل: امروزه به خصوص در شیراز و تهران افراد زیادی رضایت بعد از عمل کاشت مو داشته‌اند. این نشان دهنده نتایج کاملا موثر عمل کاشت مو در شیراز یا تهران می‌باشد.
 • عمل کاشت موی طبیعی: در شهر‌های بزرگ مانند شیراز و تهران به دلیل خواستار زیادی از عمل کاشت موی طبیعی، پیوند طبیعی مو انجام می‌دهند.

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز و تهران

بهترین کلینیک‌هایی که باتوجه به رضایتمندی متقاضیان انتخاب شده‌اند:

نام کلینیک شهر
کلینیک پوست و مو آفرینش شیراز
کلینیک پوست و مو آفرینش تهران
کلینیک دی شیراز
مجتمع سلامت تهران تهران
کلینیک نهال شیراز
کلینیک آنیل تهران

 

انجام کاشت مو در شیراز یا تهران؟

با این تفاسیر نوبت به پاسخ سوال کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران می‌رسیم. باتوجه به آمار و رضایت متقاضیان کاشت مو در شیراز و تهران نسبت به شهر‌های دیگر رشد بیشتری داشته است. یعنی برای انجام عمل کاشت مو باتوجه به محل سکونتی که دارید می‌توانید برای عمل پیوند مو به شیراز یا تهران سفر کنید.

برای انتخاب راحت جهت کاشت مو در شیراز یا تهران، می‌توانید باتوجه به معیار‌هایی که در عمل کاشت مو شامل می‌باشند، تصمیم بگیرید که کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران:

 • مهارت پزشک
 • روش انتخابی عمل کاشت مو
 • مشاوره خوب قبل از عمل
 • تجهیزات به کارگیری برای عمل
 • موقعیت کلینیک نسبت به محل سکونت شما

فرق قیمت کاشت مو در شیراز و تهران

حال که متوجه شدید کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران ممکن است برای‌تان سوال شود که فرق قیمت کاشت مو در شیراز یا تهران چیست؟ به طور دقیق نمی‌توان برای هر روشی که در کاشت مو وجود دارد قیمتی جداگانه تعیین کرد؛ زیرا به عوامل زیاد بستگی دارد. برای مثال برای تعیین قیمت روش کاشت موی شیرازی در شهر شیراز یا هر شهر دیگری نمی‌شود قیمت تعیین کرد. عواملی که در هزینه قیمت کاشت می‌توانند تاثیر بگذارند:

 • محل جغرافیایی کلینیک
 • دستمزد پزشک و کلینیک
 • روش کاشت مو
 • تعداد جلسات مشاوره قبل از عمل کاشت مو
 • تعداد گرافت‌های برداشتی از سر متقاضی
 • ابزار و تجهیزات کلینیک
 • هزینه داروهای بعد از عمل

سخن آخر

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید، اکنون با روش‌ها، مزایا و هزینه‌های موجود برای کلینیک‌های کاشت مو در تهران یا شیراز آگاهی لازم را دارید. همچنین باتوجه به معیارهای ارزشیابی می‌توان گفت که کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؛ کاشت مو در کلینیک پوست و مو آفرینش بهترین و تخصصی‌ترین کلینیک کاشت مو در تهران می‌باشد. این کلینیک با استفاده از مدرن‌ترین و جدیدترین روش‌ها آماده برای خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. عمل کاشت مو یک فرایند بسیار حساسی می‌باشد پس بدون تحقیق و مشاوره دست به این کار نزنید. زیرا یک اشتباه کوچک می‌تواند تا آخر عمر بر روی زیبایی‌تان تاثیر نامطلوبی بگذارد.

سوالات متداول

 1. کاشت مو به روش شیرازی چیست؟
  کاشت مو به روش شیرازی، متدی است که به بافت عمقی سر افراد برای برداشت فولیکول یا گرافت، نفوذ نمی‌کند؛ عوارض کمتری نیز به همراه دارد.
 2. کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران؟
  کلنیک پوست و مو آفرینش در تهران از بهترین روش‌ها و متخصصای پوست و مو برخوردار می‌باشد.
 3. بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز کدام است؟
  بهترین کلینیک‌های کاشت مو در شیراز آفرینش، دی و نهال می‌باشند.
 4. بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کدام است؟
  بهترین کلینیک‌های کاشت مو در تهران آفرینش، آنیل، هیرایران و مجتمع سلامت تهران می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر