10 تکنیک افزایش بازدید سایت | گام به گام با آموزش ویدیویی


از هر صاحب وب سایتی سوال کنید که چه اتفاقی دوست دارد برایش بیافتد خوب احتمالا به شما بگوید ” مشتری بیشتر”. و چه زمانی این اتفاق می افتد؟ زمانی که ترافیک بیشتری روی سایت داشته باشید. راه های زیادی وجود داره که می توانید با آن بازدید سایت خودتان را افزایش دهید و در ویدیو امروز شما را با 10 تکنیک افزایش بازدید سایت آشنا می کنیم که بصورت رایگان کسب و کار شما را رونق می بخشد.

 

متن فیلم 10 تکنیک افزایش بازدید سایت

سلام دارم خدمت شما دوست عزیز

احسان حسینی هستم با آموزش افزایش بازدید سایت در خدمت شما هستیم.

در این ویدیو اومدیم در مورد یکسری از نکاتی که موجب افزایش بازدید می شود صحبت کردیم . خوب هر کدام از آن ها شما بیایید انجام بدید یک مقدار کمی از بازدید را به سمت سایت شما می کشاند و در مجموع باعث یک افزایش بازدید چشمگیری خواهد شد که حتی باور هم نمی کنید. یکسری از عوامل برای شما آماده شده یکسری از نکات را من آماده کردم و در این جا بصورت تیتر وار برای شما می گم و در قسمت های بعدی هر کدام را برای شما باز می کنم و بصورت مفصل توضیح میدم.

اولین موردی که ما داریم در بخش افزایش بازدید سایت نوشتن مقالات با بازدید بالا هست. ما میاییم در اینجا توضیح می دیم که چگونه همچین مقاله ای بنویسید تا باعث افزایش بازدید سایت شود.

مورد بعدی انتشار محتوا در قالب های متفاوت است که هر شخص و کاربری که به سایت شما مراجعه کند یا هر جایی هست می خواد یک مطلبی را داشته باشد خوب اون محتوا را دوست دارد به یک شکلی استفاده کند. یعنی یک محتوای خاصی مثلا ویدیویی ، متنی یا موارد دیگر عادت کرده و می خواد در آن قالب بدست بیارد. پس اگر شما در قالب های متفاوت داشته باشید اون محتوا را می توانید کاربر های بهتری بگیرید و کاربرای وفادار نسبت به سایت داشته باشید.

مورد بعدی شبکه های اجتماعی است. موجب واقعا افزایش بازدید می شود خوب شما با یک مدت کوتاه کار کردن در شبکه های اجتماعی که من بهتون می گم می تونین به راحتی بازدید سایت را بالا ببرید.

مورد بعدی سئو هست. زمانی که شما میایید و روی کل سایت سئو انجام میدید این سئو موجب بهتر شدن سایت میشه و بهینه شدن سایت برای موتور های جستجو می شود . و زمانی که شما بهینه می کنید از آنطرف هم در گوگل رتبه بهتری می گیرید و رتبه بهتر هم مساوی افزایش بازدید است.

یکسری در آخر من میام به شما سایت های افزایش بازدید را معرفی می کنم و معایب و مزایای آن را به شما خواهم گفت.

بریم شروع کنیم که در مورد نوشتن مقالات صحبت کنیم.


تکنیک افزایش بازدید سایت > نوشتن مقالات با بازدید بالا

نوشتن مقالات با سرچ بالا خوب یک روشی دارد که اونم پیدا کردم اون کلماتی هست که بیشترین سرچ را دارند شما یکسری از عبارات را باید پیدا بکنید که سرچ های بالایی دارند یعنی ایمپرشن بالایی دارند و زیاد در گوگل دیده میشن و شما زمانی که اونارو پیدا کنید در گوگل و شبکه های اجتماعی براتون کاربرد دارد. ولی ما الان برای گوگل میگیم . شما میرین این کلمات را پیدا می کنید و براساس آن و مرتبط بودن با سایت خودتون میاین و یکسری مقالات مینویسین که با اونو کمک می کنین و میارین روی صفحه اول و بازدید بالا را می گیرید.

خوب در مورد کلمات کلید در یک ویدیو جداگانه بصورت مفصل صحبت کردیم که  چطور میتونین کلمات را پیدا بکنید از ابزار های مختلفی اومدیم استفاده کردیم اسم این ویدیو آموزشی چگونه کلمات کلیدی را پیدا کنیم؟ میتونین به آن مراجعه کنید در دوره آموزش سئو هست.

شما برین اون ویدیو را ببینین برای این بخش و به راحتی می تونین کلمات خودتون را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

تکنیک افزایش بازدید سایت > انتشار محتوا در قالب های متفاوت

 انتشار محتوا در قالب های متفاوت شما در این 5 حالت که اینجا نوشتیم می تونین یک محتوا را منتشر کنید. من می خوانم در مورد سئو بنویسم خوب این نوشتم میشه متن من و می تونم از روی آن ویدیو درست کنم و یعنی اون را مثل الان که اومدم برای شما در حالت پاور پوینت قرار دادم این میشه ویدیو من و من حتی میتونم از روی متن بخونم و ویدیو بکنم یا اون متن را pdf کنیم و یا سرفصل ها و قسمت های مهم را بصورت اینفو گرافیک دربیاریم و در آخر اون متن را می تونیم تبدیل به پادکست یا فایل صوتی کنیم که مخاطب خاص خودش را دارد و سایت های مختلفی هستن که روی این موضوع کار کردن.

ما در ادامه میایم و در مورد این مباحث صحبت می کنیم و بعد از اون باز برمی گردیم این قسمت هایی که من به شما گفتم در ادامه شبکه های اجتماعی ، سئو و سایت های افزایش بازدید به شما معرفی می کنیم.

پس چی شد؟ یک محتوای ما در این 5 مدل انتشار پیدا کنه برای بقیه و گفتیم هر کدام از اینا میتون برای کاربر خاصی مفید باشد. بعضی ها فقط دوست دارن ویدیو ببینن و شما می خواین یک مطلب آموزشی درست کنین و اونو فقط به عنوان متن درست کنین خوب خیلی ها شاید دوست نداشته باشند یا اصلا نتونن از اون استفاده کنند و حتما باید ویدیو ببینند و یکسری از موارد هست متن شما بهتر است که صوتی باشد و کاربر شما وقت ندارد و میخواد از فایل های صوتی استفاده بکند.

مورد اول متن است . متن را من 3 نکته عمومی را به شما می گم اصل ماجرا را به شما می گم و بقیه مربوط به قسمت سئو می شود . متن را سعی کنید مرجع بنویسید و متن ها را در گوگل می بینید که هر چی سرچ می کنید پیدا می شود چون متن ها قدیمی هست معمولا متن های کوتاه 300 یا 400 کلمه یا 1000 کلمه می باشد. خوب یک متن کامل نیست که در مورد یک موضوعی کامل بنویسند. خوب من می خوام در مورد سئو بنویسم می تونم یک متن مرجع آماده کنم که از سئو چیست شروع شود تا به این که از چه قسمت هایی تشکیل شده و هر قست به چه صورت است و لینکه بدم به قسمت های مختلف و از اونا بخوایم استفاده کنیم.

این مقالات مرجع مگا پست هم معروف هست که می تونید از اون استفاده کنید. خوب ما یک مقاله مرجع هم دارید با عنوان دیجیتال مارکتینگ چیست ما اومدیم تعریفش کردیم و زیر مجموعه ها را تعریف کردیم و باز برای هر کدام از این زیرمجموعه ها که تعریف کردیم در اونجا اومدیم یک مقاله جداگانه گذاشتیم و این مقاله مرجع شده و به بقیه جا ها که مرتبط هستند با اون اومده لین لینک داده .

مورد بعدی تعداد کلمات استفاده شده در محتواست. عکسی که در قسمت زیر می بینید در قسمت عمودی گفته تعداد کلماتی که در محتوا استفاده شده و قسمت پایین پوزیشن (جایگاه) آن در گوگل داده است. می بینید که گفته اگر اون مقاله 1900 تا 2000 باشد خوب من اومدم توی گوگل اومدم یک جایگاه خوب بهش دادم یعنی میانگین 1 تا 5 است و شما ببینید که یک کلمه ای که یک محتوایی که بالای 1900 کلمه هستش تا 2000 کلمه بین جایگاه 1 تا 5 گوگل را گرفته همینطور که جایگاه 1 و 2 که از همه مهمتر است نزدیک 2000 هست. خوب این حالا مربوط به مرجع بودن است هر چه شما کامل تر بنویسید محتوا را گوگل میگه این مرجع و جایگاه بهتری به شما میده و در آخر منجر به افزایش بازدید سایت می شود.

مورد بعدی باید به تصاویر دقت کنید که در متن استفاده شود تا جایی که می توانید از تصویر استفاده کنید تصویر ، ویدیو، پادکست در متن ها مقاله می تونید استفاده کنید که خودش خیلی مهم است و توی سئو در مورد این موارد بیشتر توضیح میدم.

پس چی شد؟ اول سعی کنید مقالات مرجع بنویسید کامل بنویسید زمانی که شما مرجع بنویسید درسته که تعداد کلمات زیاد می شود و بالای 2000 کلمه است و معمولا مقالات مرجع بالای 4000 کلمه است که بهش میگیم مقاله مرجع و تصاویری که میتونین در مقاله بزارید بیشتر استفاده کنید.


تکنیک افزایش بازدید سایت > پادکست

از پادکست شما می توانید در جاهای مختلف استفاده کنید. اول به شما گفتیم که یک محتوا دارید در قسمت های مخلف ازش استفاده کنید یعنی در قالب های مختلف استفاده کنید.

یک متن را تونستیم به 4 روش دیگر ارائه کنیم. یکی از این روش ها پادکست بود حالا این پادکست را می تونیم به چند روش دیگر در قسمت های مختلف منتشر کنیم. یکسری سایت ها مثل شناتو یا تهران پادکست که میاد پادکست شما را که آمده کردید براتون در سایت خودشون ارائه میدن و برای اینکه بازدید بالایی دارند موجب بازدید بالا از اون پادکست شما می شود ودر آخر خوب میان روی لینک شما کلیک می کنن یا اسم کسب و کار شما را سرچ می کنن و بازدید شما را می برن بالا.

در عکس پایین نمونه ای از کار مدیر فروش است که شما می بینید که برای اینکه بتونم تست کنم و به شما نشان بدم یکدونه از پادکست ها را گذاشتیم در اینجا و می تونه بازدید بگیره و ورودی بگیره برای سایت ما.

تهران پادکست هم به همین صورت هست و اونم باید ببینین چطور می تونین فایل پادکست را آپلود کنین و از اون استفاده کنید.

یکسری از سایت هایی دیگه هم است مثل ناملیک ، بی پلاس پادکست ، چنل بی اینا می تونن به شما به عنوان اسپانسر برید در آنها تبلیغات بدهید میرید و شما یک مبلغی میدید و اسم شما را در پادکست استفاده می کنن. خوب این هم می تونه یک تبلیغ باشد و از اون هم ورودی بگیرید. خوب یکسری ها هستند مشتری اینها هستند کاربران این سایت ها هستند زمانی که اسم شما در فایل های صوتی می رود می تونه برای شما خوب باشد و اینکه اومدن شما را معرفی کردن و اون مخاطبان میان و اسم شما را در گوگل سرچ می کنن یا اینکه بصورت مستقیم ادرس سایت شما را وارد می کنن و به سایت شما میان.

پس از این راه هم می تونین ورودی بگیرین یک این شد که پادکست را در این سایت هایی مثل تهران پادکست یا شناتو آپلود کنید. و از اون طریق از خود فایل ورودی بگیرین یا بیاین در فایل های بقیه تبلیغ کنید و با هزینه باشد. مورد اول بدون هزینه و مورد دوم با هزینه شد.

 

تکنیک افزایش بازدید سایت > کتاب های الکترونیکی

مورد بعدی که ما داریم کتاب های الکترونیکی ایبوک های هستند شما اومدین و اون متن را نوشتین و تبدیلش کردین به pdf و باز این PDFها را می تونین در سایت های مختلف بگذارید و اونا را انتشار بدین . علاوه بر اینکه می تونی اون را در سایت خودتون بگذارید. بعضی از سایت ها را که ببنید نوشته دانلود pdf این مقاله خوب بعضیا نمی تونن اون بخونن و حالا دسترسی به اینترنت ندارن یا هر موضوعی دیگری می تونن اون pdf را دانلود کنن و مطلب شما را بخونن و باز اگر لازم بود مراجعه کنن به سایت شما.

این یک راهش هست یا بیاین که pdf هایی که آماده کردین از متن یا هر چیز دیگر بیاین داخل یکسری از سایت ها مثل کتاب سبز ، کتابناک ، تک کتاب بیاین اونارو آپلود کنید و به خیلی از بازدید کنندگان برسونید و نشونش بدید حالا من در انتها در قسمت عملی میام به شما این سایت ها را نشان میدم و نمونه هایی که خودم داشتم چه بازدید هایی گرفتن در زمان کوتاه.

نسخه ایبوک دو مدل مختلف دارد که بیشترین استفاده را دارد که یکی pdf و ePUB هستش epup میاد که الان سایت هایی مثل فیدیبو و کتابراه داردن ازش استفاده می کنن میاد و اون متن شما را بر اساس اون اندازه صفحه اندازه نمایشگر تغییر میده یا اینکه شما می تونید روی آن فونت را کوچک و بزرگ کنید و رنگ فونت ها را عوض کنید و یکسری از این ها به شما اختیار میده که در ابزاری به اسم epub امکان پذیر است. شما زمانی که میاید و یک موضوع درست می کنید در ادوبی ایندیزاین شما می تونی خروجی را به جای pdf ، epub  بگیرید که شخص مقابل بتواند با استفاده از نرم افزار از این امکانات استفاده کند.

پس اومدیم ما یکسری کتاب های الکترونیکی درست می کنیم یکسری pdf  ها از متن درست می کنیم و در یکسری از سایت هایی مثل کتاب سبز و کتابناک قرار میدیم. قرار دادن فایل در این سایت ها سخت نیست و شما به راحتی می تونید متن را pdf  کنید و در این سایت ها آپلود کنید و موضوع را بنویسید و یک توضیحات براش بنویسید و اون را برای بقیه آپلود کنید. فقط توجه کنید در pdf  ها حتما آدرس سایت را بذارید که موجب معرفی شما می شود.

سایت کتابراه برای این نوع pdf ها نیست شما باید حتما شابک داشته باشید یعنی آن را باید ثبت کرده باشید در وزارت ارشاد و برای این موضوعات است. مثلا شما میاید و یک کتاب 50 صفحه و 100 صفحه می نویسید می تونین برین سایت وزارت ارشاد اونو ثبت کنید و یک شابک به شما می دهد و اون زمان می تونین بیاید و در کتابراه اون متن را آپلود کنید که رایگان یا آن را بفروشید.

تکنیک افزایش بازدید سایت > ویدیو

مورد بعدی که ما داریم جزء قالب های که تونستیم یک متن را بگذاریم ویدیو هست. ویدیو ها را می توانید در خیلی از سایت های مختلف انتشار بدید ما در یک مقاله در مورد سرویس های اشتراک ویدیو صحبت کردیم هم ایرانی و خارجی سرویس هایی که شما می توانید از آن استفاده کنید و اون ویدیو خودتان را انتشار بدید.

همچنین علاوه بر اینکه شما می توانید آن ویدیو را انتشار بدید و همه ببینن در سایت های مختلفی که بازدیدی بالایی دارند مثل آپارات و تماشا علاوه بر اون بک لینک هم بگیرید که موضوع بک لینک را در دوره بک لینک و در سرویس های اشتراک ویدیو بیشتر توضیح دادم ولی شما در ویدیو ها زمانی که ویدیو ها را درست می کنین و در این ها آپلود می کنین اشخاصی این ویدیو ها را می بینن براساس سرچ هایی که دارند و زمانی که ویدیو براشون مثبت باشد و می تونن استفاده کنن و دنبال بیشتر از اون باشند میان در قسمت کاربری و روی ادرس شما کلیک می کنند و اگر هم داخل سایت نیاند اسم شما را شنیدند و خوبه که اسم برند شما بین خیلی ها پیچیده باشد که از اون قانون بازاریابی استفاده می شود که اگر طرف اسم شما را در 10 جای مختلف بشنوه و ورود به سایت شما احتمال زیاد است و اگر محصول را در 10 مکان تبلیغ کردید احتمال خرید زیاد میشود.

تکنیک افزایش بازدید سایت > اینفوگرافیک

مورد بعدی اینفوگرافیک داریم شما می توانید متن خودتون را بصورت اینفوگرافیک دربیارید یعنی اومدید در مورد شبکه های اجتماعی صحبت کردید و این شبکه ها یکسری درصد ها دارد و یکسری توضیحات دارد و شما خیلی ساده با 2 عکس و بقیه درصد هایی که هست شما می توانید یک اینفوگرافیک درست کنید. ولی حتی شما نمی خواد که حتما متن داشته باشید شما می توانید از سایت های اخبار می تونید برید و این اینفوگرافیک ها را درست کنید و انتشار دهید.

خوب تو قسمت سایت های مختلفی میشه این اینفوگرافیک ها را گذاشت مثل pictochart ، 500px و … این سایت ها می تونید شما این عکس ها بزارید تا اون ها بدست خیلی از مردم برسه و از اونطرف بک لینک برای سایت خود بگیرید.

اینفوگرافیک ها خوب پخش میشه مثل همینه که من گذاشتم برای یک خبرگذاری هست که تبلیغات روش هست و اگر هرکی از این استفاده کند تبلیغات هست و یک تبلیغاتی میشه برای سایت و اگر من بخوام کاملتر این موضوع را ببینم می تونم بیام و آدرس سایت را سرچ بزنم و اون سایت را پیدا کنم.

پس اینفوگرافیک هم شد به این صورت. ولی سایتی که اول گفتم سایت pictochat شما میاین داخل اون و این اینفوگرافیک را درست کنید یکسری از قالب ها را آماده دارد و شما می تونید اطلاعات خودتون را داخلش بزارید و با فارسی هیچ مشکلی ندارد و بزارید داخلش و در آخر یک خروجی عکس بگیرید و در جاهای مختلف استفاده کنید.


تکنیک افزایش بازدید سایت > انتشار مقالات در سایت ها

ببینید شما مقالات خودتون را می تونید در سایت های متنوع قرار دهید. مورد اولش ریپورتاژ آگهی هست یعنی این مقاله را بصورت یک تبلیغ بیایم و ریپورتاژ کنیم بیاییم تو سایت هایی که ریپورتاژ دارند یعنی تبلیغات متنی دارند بیاین و اونارو قرار دهید.

شما متن یا مقاله خودتون یا یک متن را بصورت تخصصی تر نوشتین برای محصول برای تبلیغ سایت و داخل خوب لینک سایت خودتون را میذارید میدید به این جور سایت مثل سایت زومیت ، دیجیاتو، چطور و … خوب اینا هر کدوم یک مبلغی از شما می گیرن یا سایت های اخبار  و اون متن را داخل سایت میگذارن و بعد اون متن هم بازدید می خوره و روش کلیک میشه روی لینک هایی که گذاشتید و هم اینکه بک لینک را ازش گرفتید خوب یک بک لینک خوبی هست چون سایت بسیار قوی هستند.

تکنیک افزایش بازدید سایت > پست مهمان

مورد بعدی در مورد انتشار مقالات می توانید پست مهمان استفاده کنید. پست مهمان توی ایران کمتر جا افتاده ولی توی خارج موضوع مهمی هست پست مهمان به چه صورت است؟ اینکه شما به سایت های مختلف درخواست بدین که من یک مقاله خوبی می تونم با موضوعیت سایت شما بنویسم و یا نوشتم دارم شما می تونید برای من به اسم من بزارید در سایت یا خیر. خوب بیشتر سایت ها و مشکلی نیست ولی باید اون متن تبلیغاتی نباشد که بخواید خودتون یا سایت را تبلیغ کنید. و فقط اسم شما باید باشد و اگر بتونید ازش بک لینک بگیرید که خیلی بهتر ولی تبلیغ اسم خودتون و یا بالاخره یک اسمی داخلش باشد اسم سایت یا اسم خودتون موجب اگه بازدید خوبی داشته باشد اون سایت موجب این میشه که اسم شما را سرچ بزند و دنبال بقیه مقالات شما باشند.

> ساخت بک لینک در سایت های نشر محتوا

تکنیک افزایش بازدید سایت > ویرگول

در سایت ویرگول میتونید همین مقالات یا بخشی از آن یا کامل را بگذارید. با اسم خودتون و با لینک سایت خود بزارید مردم میان داخل سایت ها و مقالات در سرچ ها دیده میشه چون سایت ها قوی تر هستند و توی اون سایت روی لینک شما کلیک می کنند و باعث افزایش بازدید می شود.

تکنیک افزایش بازدید سایت > اخبار رسمی

در سایت اخبار رسمی هم مانند سایت قبلی می توانید مقالات تازه خود را در آن ها بگذارید تا بهتر دیده شوند و زمانی که یک مطلب خوب باشد و بازدید بگیره توسط خبر خوان های دیگر یعنی سایت های خبری دیگر کپی می شود و در آن سایت ها دیده می شود. البته در اینجا اسم سایت یا آگهی دهنده مهمه که می توانید با شناخته شدن موجب افزایش بازدید و معرفی سایت شما به دیگران شود.


تکنیک افزایش بازدید سایت > آپدیت مقالات

شما می تونید مقالات قدیمی خودتان را آپدیت کنید به این صورت که در پست های قدیمی متن اضافه کنید و یا عکس و فیلم اضافه کنید. همچنین در قسمتی که گفتم شما می تونید یک مقاله را به شکل ها و قالب های متفاوت در نوشته قرار دهید . پس به راحتی شما چندین مطلب از قبل دارید و می توانید با تغییر نوع قالب آن محتوا محتوای جدید تولید کنید و در اختیار دیگر مخاطبان قرار دهید. مورد دیگر در آپدیت مقالات مربوط به سئو محتوا است که شما با تبدیل آن به دیگر قالب مثل ویدیو کمک به سئو می کند.


تکنیک افزایش بازدید سایت > شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی به این صورت به شما کمک می کنند که شما میاین و یکسری محتوا را آماده می کنین یکسری از مقالات و ویدیو های خودتون را براساس کارکرد آن شبکه اجتماعی آماده می کنید. بطور مثال در شبکه اجتماعی لینکدین شما می تونید یک مقاله ای که مثلا 2000 کلمه است در سایت شما را یک سوم آن را در لینکدین در قسمت مقالات بگذارید و  برای اینکه بتوانید علاوه بر سئو کردن مقاله خود ورودی نیز بصورت ریفرال (Referral) بگیرید در آخر مطلب بزنید برای ادامه مطلب به این آدرس مراجعه کنید یا منبع را معرفی کنید که سایت خودتون هست که بیان و روی اون کلیک کنند و بصورت مستقیم یوزر بگیرید.

مورد بعدی اینستاگرام هست که بطور مثال شما یک ویدیویی را برای سایت درست کردید و به مدت زمان 15 دقیقه. خوب برای متناسب کردن آن با اینستاگرام می توانید یک قسمت جذاب از اون را جدا کنید و در اینستاگرام قرار دهید.

پینترست هم به همین صورت است که شما باید استراتژی خود را روی محتوا عکسی قرار دهید. و در قسمت توضیحات باید در مورد عکس توضیح دهید و همچنین لینک سایت را نیز بگذارید. در بقیه شبکه های اجتماعی ها مثل فیسبوک ، توئیتر هم می توانید به این صورت عمل کنید ولی گوگل پلاس تعطیل شده که ابزار خوبی برای اینکار بود.

> بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

> ساخت بک لینک در سایت های شبکه های اجتماعی


تکنیک افزایش بازدید سایت > سئو

سئو یک مورد مهمی است که شما میاید روی سایت کار می کنید که در زمان طولانی تر یک افزایش بازدید خوبی دارید. شما می تونید در دوره رایگان آموزش ساخت بک لینک شرکت کنید و با گرفتن بک لینک از جاهای مختلف به گوگل می گویید که سایت های مختلف دارند در مورد سایت من صحبت می کنند و سایت من مهمه که این همه سایت درباره سایت من صحبت می کنند. ما همچنین در دوره رایگان آموزش سئو در مورد سئو داخلی و سئو خارجی صحبت کردیم و بیشتر به موضوعاتی پرداختیم که می تونه برای شما مفید باشد و زیاده گویی پرهیز شده است و همچنین این دوره ها آپدیت می شوند و همیشه بروز خواهند ماند.

سئو داخلی به این معنی است که شما در داخل سایت خود یکسری تغییرات و قوانین را باید رعایت کنید تا با آن بتونید از گوگل امتیاز بگیرید و در پی آن جایگاه بهتری داشته باشید. به عنوان مثال لینک های داخلی، درست قرار دادن تگ های H از انواع سئو داخلی است.

سئو خارجی مربوط به خارج از سایت است که شما باید یکسری از کار ها مثل ساخت بک لینک انجام دهید تا بتوانید خود را به گوگل اثبات کنید و در نتیجه جایگاه بهتری از این موتور جستجو برای کسب و کار اینترنتی خود بگیرید.


تکنیک افزایش بازدید سایت > سایت های افزایش بازدید سایت

یکسری از سایت ها هستند که به شما بازدید می رسونند یعنی مثل افزایش فالوور اینستاگرام یا افزایش لایک اینستاگرام است که شما باید میومدین داخل آن نرم افزار ها و شما مثلا 5 نفر را لایک می کردین و شما یک لایک می تونستید می گرفتید که یعنی هر 5 لایک یا فالوور یک برگشتی داشت.

یا اینکه شما اعتبار می خریدید و لایک و فالوور میگرفتید.

این سایت های افزایش بازدید سایت هم به همین صورت است مثل اکس چنج 24 و بوست ویزیت یعنی شما می تونید هم برید بقیه سایت ها را بازدید کنید طبق اون ثانیه ای که شما باید داخل سایت ها باشید چیز هایی که کاربران تعیین کردید و شما بازدید از سایت ها امتیاز جمع می شود و براساس قوانین این سایت ها می تونید با این امتیاز ها اقدام به بازدید برای سایت خود کنید. یا اینکه با پرداخت مبلغی می تونید افزایش بازدید سایت را انجام دهید.

سامانه کلیک هوشمند بحث کسب درآمد را ندارد و شما باید با پرداخت مبلغ کلیک و بازدید بخرین برای سایت.

4.9/5 – (27 امتیاز)

مدیر فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر