15 مورد جرایم جنسی


فرقی نمی کند که با شریک زندگی تان سر و کار دارید یا فرد جدیدی وارد زندگی شما شده است، به هر حال رفتار اشتباه در رابطه جنسی را کنار بگذارید و در مورد رابطه جنسی یاد بگیرید تا رابطه بهتر و شادتری داشته باشید. جلسات مشاوره آنلاین و تلفنی ویکی روان توضیحات کاملی در مورد کارهای اشتباه در رابطه جنسی برای جلوگیری از مشکلات بعدی ارائه می دهد. در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آشنایی با مهمترین اطلاعات جنسی

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

اگر اطلاعات جنسی را می دانید که به شما کمک می کند، قطعا بیشتر از آن استفاده خواهید کرد.

مشاوران روانشناسی در ارتباط با این مشکل هستند

چرا باید بایدها و نبایدهای رابطه جنسی را بدانیم؟

ما همیشه اطلاعات کاملی در مورد مشکلات اطراف خود نداریم و این طبیعی است. اما اگر ندانیم مهم ترین اشتباهات در رابطه جنسی چیست و چگونه از آنها اجتناب کنیم، نارضایتی جنسی به سراغ ما و شریک زندگیمان می آید که می تواند منجر به کاهش میل جنسی و یا حتی جدایی زوج ها شود! به همین دلیل در ادامه به بررسی رایج ترین اعمال نادرست در روابط جنسی از دیدگاه روانشناسی و حوزه جنسیت خواهیم پرداخت.

1- همه اعمال و حرکات خود را صحیح فرض نکنید

گلوریا برام، محقق جنسی در مورد سوء رفتار جنسی می گوید:

به خواسته های شریک زندگی خود احترام بگذارید، هر کسی در زندگی شخصی خود اولویت ها و مرزهایی دارد

با دانستن این موارد قطعا رابطه ای پر از احساسات و شادی را تجربه خواهید کرد. به عنوان مثال، مردان باید حقایق جالبی در مورد زنان بدانند تا نیازهای خود را درک کنند، زنان نیز باید در مورد مردان و اشتباهات جنسی بیاموزند.

این مطالب ویکی روان را از دست ندهید:

۲- اتاق خواب خود را به فضای منفی تبدیل نکنید

بسیاری از زوج ها قبل از خواب مشکلات خود را به اشتراک می گذارند زیرا می تواند بهترین فرصت برای گفتگوهای دو نفره و خصوصی باشد. اما باید بدانید که این کار می تواند فضای رمانتیک اتاق شما را به فضایی متشنج تبدیل کند.

این یکی از رفتارهای اشتباه در روابط جنسی است که همچنان منجر به آن می شود تغییر طرز فکر همسرتان در مورد رابطه جنسی زیرا آن را مجازات می داند.

بهتر است در مورد سوالات و مشکلات در اتاق دیگری صحبت کنید. یا حداقل زمان دیگری را برای بیان مشکلات خود انتخاب کنید.

یک بار خوابیدن با عصبانیت می تواند جرقه ای برای پایان رابطه عاطفی شما باشد. فضای منفی اتاق خواب نیز بر روابط شما تأثیر منفی می گذارد.

3- در مورد افکار خود با هم صحبت کنید

دکتر جان کانر، روانشناس جنسی آنلاین، در مورد اشتباهات جنسی می گوید:

بسیاری از مردان و زنان تنها بر رابطه جنسی تمرکز می کنند و از گفتن خواسته ها و خواسته های خود به یکدیگر اجتناب می کنند

کرنر، متخصص سکس، معتقد است که اگر خواسته های خود را به شیوه ای سازنده بیان کنید، شریک زندگی تان از انتقاد شما ناراحت نمی شود، برای مثال می توانید بگویید:

من را روشن می کند یا آن را دوست دارم. بیان خواسته های خود به زبان برای بهبود روابط جنسیتی مفید است. مرد یا زنی که شما را دوست دارد به خواسته ها و خواسته های شما احترام می گذارد.

به یاد داشته باشید که امتحان روش های جدید باید با رضایت هر دو همراه باشد، نه اینکه یکی از آنها احساس ناامنی یا ناراحتی کند.

4- درباره رابطه جنسی: خودتان باشید نه کپی دیگران

یکی از راه های بهبود کیفیت رابطه جنسی تقلید نکردن از کسی است. سعی کنید به جای چاپلوسی صادق باشید و رابطه خود را با خیانت به پایان نرسانید.

در عوض، به دنبال راه هایی برای انجام آن باشید شریک زندگی خود را بهتر به اوج لذت جنسی برسانید و رفتار جنسی را برای همیشه کنار بگذارید.

اطلاعات جنسی

توصیه کرنر در مورد اشتباهات جنسی این است:

در مورد تفاوت های خود صحبت کنید و به جای اینکه خجالت بکشید، به همسرتان بگویید چه چیزی دوست دارید و چه چیزی باعث می شود به ارگاسم برسید.

این باعث بهبود رابطه شما می شود.

5- به تخت خود فشار نیاورید

از زمان های قدیم، افسانه ای در بین مردم وجود داشته است که می گوید زوج هایی که در طول هفته رابطه جنسی بیشتری دارند نسبت به سایر زوج ها زندگی شادتری دارند.

درست است که رابطه جنسی بیشتر رابطه شما را تقویت می کند.

شما می توانید در قسمت تست های روانشناسی علمی ترین تست های روانشناسی را انجام دهید

اما ارتباط زیاد حتی می تواند سلامتی را به خطر بیندازد. اگر در جنسیت خود احساس ناراحتی می کنید، بهتر است روش های فیزیکی دیگر را امتحان کنید.

6- برای رسیدن به ارگاسم عجله نکنید

هنگام بررسی سوء رفتار جنسی، باید بدانید:

اگر برای اولین بار یا با فرد جدیدی وارد رابطه شده اید و هدف شما رسیدن به ارگاسم است، ممکن است در این کار موفق نشوید.

بسیاری از زنانی که برای اولین بار رابطه جنسی دارند ممکن است به ارگاسم نرسند. این بدان معنا نیست که در کار شما اشتباهاتی وجود دارد.

این مشکل با گذشت زمان حل می شود و می توانید به ارگاسم برسید. عجله برای رسیدن به ارگاسم یک اشتباه روانی بزرگ است. یکی از فواید رابطه جنسی، تجربه یک ارگاسم واقعی و سالم است، پس وقت بگذارید.

7- مشکلات روزمره را با خود به رختخواب نبرید

ممکن است در محل کار با رئیس خود مشکل داشته باشید یا با بهترین دوست خود مشاجره داشته باشید. اما مسائل استرس زا را وارد اتاق خواب خود نکنید.

مطالعات نشان می دهد که اکثر مردم، به ویژه زنان، برای خنثی کردن مغز خود به زمان نیاز دارند. در واقع یکی از اشتباهات در رابطه جنسی و حتی در زندگی عادی، افزایش مشکلات استرس و آشفتگی ذهنی برای خود است.

8- برای جلوگیری از سوء رفتار جنسی، انتقادی نکنید

آیا فکر می کنید سینه های شما اندازه مناسبی ندارند یا شکم شما اندام شما را زشت می کند؟ عدم عزت نفس بر هر دوی آنها تأثیر می گذارد.

اعتماد به نفس پایین یکی از دلایل اختلال عملکرد جنسی در زنان است

بریم همچنین معتقد است که 90 درصد مردان نیز نگران اندازه آلت تناسلی خود هستند. بنابراین هر زمان که احساس ناامنی کردید، بهتر است زمان دیگری را برای رابطه انتخاب کنید. بد نیست برای آشنایی بیشتر با این موضوع به مقاله «وظایف زن در رابطه جنسی» در ویکی روان نگاهی بیاندازید.

9- یکی از ساده ترین چیزها در مورد رابطه جنسی: روابط گذشته خود را به یاد نیاورید

هیچ کس دوست ندارد در مورد روابط گذشته خود صحبت کند، به خصوص زمانی که رابطه شما هنوز در حال توسعه است.

صحبت کردن در مورد روابط گذشته یکی از بزرگترین رفتارهای نادرست در ازدواج است

ممکن است هدف از صحبت کردن در مورد گذشته نشان دادن تجربیات زیاد باشد، اما باید بدانید که علایق شخصی افراد متفاوت است و رفتار شما با همسر سابقتان ممکن است باعث ناراحتی شریک جدیدتان شود.

هیچ کس دوست ندارد در مورد روابط گذشته شریک جدید خود بداند و دوست دارد فکر کند که قبلاً هرگز رابطه ای نداشته است. قبلاً در راوان ویکی درباره اصول زندگی مشترک توضیح دادیم که برای داشتن زندگی بهتر باید همه چیز را از روابط قبلی خود فراموش کنید.

10- رابطه جنسی دردناک نیست

برخی معتقدند که رابطه جنسی با درد شدید همراه است و از دخول جنسی می ترسند، اما این نیز اشتباهی است که در ذهن اکثر ما جا افتاده است.

احساس درد در حین رابطه جنسی می تواند به دلیل عدم تحریک در وضعیت نامناسب یا یائسگی باشد. در چنین شرایطی با همسرتان صحبت کنید و رابطه را به زمان دیگری موکول کنید.

اما اگر به مدت طولانی این دردها را دارید بهتر است به پزشک مراجعه کنید. زیرا این می تواند نشانه عفونت باشد. پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از اشتباهات جنسی، مقاله دخول چیست در ویکی روان را مطالعه کنید.

11- کلمات زشت و نادرست از بدترین اشتباهات در رابطه جنسی هستند

روانشناسی روابط قبل از ازدواج

درست است که ممکن است برای هرکسی اتفاق بیفتد، اما بهتر است زندگی واقعی را با دنیای فانتزی یکی ندانیم. در مقاله صحبت در مورد رابطه جنسی با همسرتان گفتیم که مودب باشید و او را راحت کنید. زیرا استفاده از کلمات تند یکی از بدترین اشتباهات در رابطه جنسی بین زن و مرد است.

در بررسی رفتارهای نادرست جنسی، همیشه به این نتیجه می رسیم که کلمه اشتباه می تواند مانع از رسیدن شما به ارگاسم در اوج لذت جنسی شود.

درست است که اشتباه ممکن است کوچک و ناچیز باشد، اما باعث می شود که شریک زندگی شما با شما احساس ناراحتی کند.

12- از مشکلات پیش آمده نترسید

یکی از حقایق جنسی این است که هر مرد بالغ گاهی اوقات ناتوانی جنسی را تجربه می کند.

این شرایط می تواند باعث این اتفاق شود

  • مشکلات گوارشی
  • نوشیدن بیش از حد مواد غذایی غیرقانونی
  • خسته و
  • روزهای سختی را پشت سر می گذارم

بودن

اما این دلیل عدم حساسیت به شریک یا حتی مشکلات سلامتی در او نیست. در چنین مواقعی برای افزایش صمیمیت جنسی با همسرتان بهتر است آرام باشید و هرگز به او توهین نکنید، زیرا انتقادهای نامناسب و تند شما باعث ناتوانی مزمن در او می شود.

13- ترس و اضطراب را کنار بگذارید

برخی افراد هنوز ترس پنهانی از رابطه جنسی دارند که حرکات و ریتم رابطه آنها را مختل می کند.

آنها این ترس و استرس را به شریک زندگی خود نیز منتقل می کنند. قطع رابطه جنسی برای پاسخ دادن به تلفن همراه باعث می شود شریک زندگی شما احساس بی اهمیتی کند.

دانش جنسی کیفیت زندگی مشترک شما را افزایش می دهد و رضایت بیشتری را به ارمغان می آورد.

14- رابطه خود را عادی و تکراری نکنید

یکی از مهمترین اشتباهات جنسی که در مشاوره آنلاین قبل از طلاق مطرح می شود، عادی بودن روابط جنسی زن و شوهر است! اجازه ندهید رابطه شما خسته کننده شود.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از انواع پوزیشن های سکس که برایتان توضیح دادیم استفاده کنید تا رابطه رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد.

15- از نیازهای همسرتان مطلع شوید

در بالا گفتیم که یکی از اشتباهات در رابطه جنسی، بی توجهی به نیازهای همسر است. با دانستن اینکه توهمات جنسی او چیست و چگونه می توانید لذت بیشتری به او بدهید.

این باعث ایجاد صمیمیت بیشتر بین شما و در نهایت لذت بیشتر می شود. مثلا خیلی ها معنی فتیش را نمی دانند یا اینکه شوهرشان برای چیزی فتیش دارد یا نه؟

مشاوران روانشناسی در ارتباط با این مشکل هستند

پیشنهاد ویکی راوان برای شناخت جنسی چیست؟

حالا شما بهتر می دانید اشتباهات در رابطه جنسی چیست، پس سعی کنید آنها را برطرف کنید. به یاد داشته باشید که این مهم ترین راه برای افزایش لذت جنسی است که همه زوج ها باید انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر