9 مرحله برای انتخاب نام مناسب اینستاگرام


انتخاب نام برای صفحه اینستاگرام یکی از موضوعات مهم در بین کاربران اینستاگرام به خصوص دارندگان آن است کسب و کار اینترنتی در نظر گرفته شده است که در اینجا برای راهنمایی شما در انتخاب نام اینستاگرام، 9 مرحله برای انتخاب نام مناسب اینستاگرامی که بتوانید از آن استفاده کنید، آورده ایم.

9 مرحله برای انتخاب نام مناسب اینستاگرام

نام:

مردم صفحه اینستاگرام شما را با این نام صدا می کنند

نامی که برای صفحه اینستاگرام خود انتخاب می کنید قطعا بسیار مهم است. نام اینستاگرام شما شبیه به نام دامنه وب سایت های این روزها است. هنگامی که مردم شما را جستجو می کنند، نام شما باید قابل تشخیص باشد و به سرعت ظاهر شود. انتخاب نام استادانه بخش قابل توجهی از موفقیت شما در اینستاگرام را تضمین می کند. مردم باید نام شما را بخوانند و بلافاصله نظر مثبتی در مورد برند شما داشته باشند. مگر اینکه از قبل یکی از برندهای معروف دنیا یا یکی از افراد مشهوری باشید که نامش را همه می دانند این اولین قدم برای افزایش رشد اینستاگرام است. اگر افراد محتوایی را ببینند که با نام شما مطابقت ندارد، ناامید یا گیج خواهند شد. اگر این کار را به درستی انجام ندهید، همه چیز از جمله تبلیغات، بازاریابی خارجی و غیره نتایج نامطلوبی خواهد داشت.

عجله نکن! لازم نیست کمال گرا باشید. اما شما می خواهید زمان قابل توجهی را صرف پیدا کردن نام مناسب کنید. از دوستان، خانواده و هر کسی که به آن اعتماد دارید بپرسید. شما به دنبال اولین برداشت کاملا صادقانه آنها از دیدن و شنیدن نام خود هستید.

در انتخاب نام اینستاگرام به نکاتی توجه کنید:

تلفظ:

نام شما باید به راحتی تلفظ شود. هیچ بخشی از نام شما هرگز نباید گیج کننده به نظر برسد.

منحصر به فرد: بدیهی است که نمی توانید از نام کاربری که قبلاً به شخص دیگری اختصاص داده شده است استفاده کنید. شما همچنین می خواهید از شبیه شدن به مشاغل تجاری که قبلاً در اینستاگرام هستند خودداری کنید. در آینده نزدیک، زمانی که صفحه شما شروع به رشد کند، مسائل مربوط به نقض کپی رایت شما را آزار خواهد داد.

نکات و/یا تاکید:

ممکن است لازم باشد از این کاراکترها برای ایجاد نام منحصر به فرد خود استفاده کنید. بهتر است از استفاده از آنها خودداری کنید. اما ممکن است انجام این کار امکان پذیر نباشد. استفاده از این کاراکترها را محدود کنید و هرگز دو یا چند نقطه یا زیرخط را در کنار یکدیگر قرار ندهید. دلیل آن این است که جستجوی شما و یافتن نام شما برای مردم سخت تر می شود. گوگل word1.word2.word3 را به عنوان سه کلمه مجزا می بیند که پیدا کردن صفحه شما را دشوار می کند.

(من مقاله را پیشنهاد می کنم بازاریابی محتوا چیست؟ ادامه مطلب

بلاندا:

نام کاربری نباید خیلی طولانی باشد (این در مورد نام کامل نیز صدق می کند). چقدر به صفحات دیگر بروید و نام کسانی را که دنبال می کنید ببینید. نام کامل و نام کاربری هرگز نباید از یکدیگر جدا باشند. همه اینها باعث عدم اطمینان و سردرگمی برای دنبال کنندگان بالقوه می شود. از آنجا که آنها متوجه نمی شوند صفحه ما در مورد چیست، بنابراین شما باید برای آن وقت بگذارید. جستجوی نام های کوتاه آسان تر است و ممکن است خاص تر باشد.

جنسیت/نژاد/مذهب:

اینها را به نام خود وارد نکنید. مگر اینکه شما جایگاه ویژه ای داشته باشید و به طور جدی بخواهید حتی قبل از شروع کار، تعداد مخاطبان احتمالی خود را محدود کنید. اگر می خواهید فالوورهای شما با شما همراه باشند و با محتوای صفحه اینستاگرام شما تعامل داشته باشند، به چیزی نیاز دارید که آنها می خواهند ببینند. احترام بگذارید.

نام های محبوب:

سعی کنید آنها را به نام خود وارد نکنید (به عنوان مثال: موفقیت، کارآفرین، میلیاردر و غیره). تعداد زیادی اکانت اینستاگرام بسیار بزرگ وجود دارد که این موقعیت ها را در دستان خود کنترل می کنند و افزایش فالوور را برای شما دشوار می کند. یک نام منحصر به فرد، یافتن صفحه شما را برای موتورهای جستجو آسان تر می کند.

درمان می کنم:

همانطور که قبلا ذکر شد، نام صفحه و محتوای شما باید مرتبط باشد. از کلمه کلیدی موقعیت خود در قسمت اول نام استفاده کنید. نه در بخش های میانی یا آخری. در ذهن فردی که موقعیت شما را جستجو می کند وارد شوید: اولین کلمه ای که در کادر جستجوی اپلیکیشن اینستاگرام تایپ می کند چه خواهد بود؟ کلمه کلیدی. اگر این کلمه وجود نداشته باشد، در بین سایر نتایج جستجو گم می شود. این یک راه آسان برای استفاده از بهینه سازی موتور جستجو در اینستاگرام است.

مشابه وب سایت شما:

اگر هنوز وب‌سایتی ندارید، دامنه‌ای تنظیم کنید که با نام کاربری انتخابی اینستاگرام شما مطابقت داشته باشد یا بسیار شبیه آن باشد. لازم نیست پول زیادی خرج کنید و حتی می توانید آدرس ایمیلی داشته باشید که شامل نام کاربری اینستاگرام شما باشد. از تجربه شخصی، متوجه شده ام که [email protected] بیشترین وضوح را ارائه می دهد. ; زیرا مردم هنگام ارسال ایمیل دقیقاً می دانند با چه کسی تماس می گیرند. این ایمیل بهتر از آدرس هایی مانند Gmail عمل می کند، حتی اگر نام کاربری در حساب Gmail موجود باشد. به عنوان مثال: [email protected]. با این حال، اگر در حال حاضر یک وب سایت یا نام دامنه امن ندارید، Gmail ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

همچنین، اگر افراد کافی روی وب‌سایت شما که در بیو فهرست شده است کلیک کنند، در نهایت در گوگل رتبه بالاتری کسب خواهید کرد و متوجه می‌شوید که افراد ممکن است پلتفرم را ترک کنند. اینستاگرام هم شما را پیدا خواهد کرد.

لزوما نباید خیلی روی این سوال تمرکز کنید. اما همانطور که رشد می کنید، ممکن است دردناک باشد. یک برند جهانی به اندازه اینستاگرام از پلتفرم های متعددی ساخته شده است که به شما کمک می کند افراد بیشتری را در سراسر جهان به دست آورید.

(من مقاله را پیشنهاد می کنم بازاریابی چیست؟ ادامه مطلب

ایمن در چندین سیستم عامل:

این برای کسانی که می خواهند در چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی (فیس بوک، توییتر، اسنپ چت، یوتیوب و غیره) دیده شوند مرتبط تر است. تنها استثنا این است که حساب های شخصی و خصوصی خود را از حساب های کاری و اجتماعی خود جدا کنید، اگر مردم به جای محتوایی که می خواهند و انتظار دارند، سلفی های مداوم شما را ببینند، فالوورهای خود را از دست خواهید داد. مگر اینکه مدل شما از شما بخواهد که خودتان بخشی جدایی ناپذیر از صفحه باشید.

پس از مدتی و پس از چند جلسه طوفان فکری، باید چند نام آماده داشته باشید. آنها را با معیارهای نه گانه ای که ذکر کردم ترکیب کنید تا به چیزی برسید که تمام تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارد. شما تقریباً آنجا هستید!

قبل از انتخاب نام کاربری نهایی اینستاگرام خود، باید در مورد آنچه که می‌سازید واضح باشید. آیا صفحه شخصی خود را ایجاد می کنید یا چیزی برای کار شما است یا یک صفحه عمومی اینستاگرام است که بر روی یک جایگاه و منطقه خاص تمرکز دارد؟ این روی نامی که انتخاب می‌کنید تأثیر می‌گذارد و حتی ممکن است لازم باشد به معیارهای ذکر شده برگردید تا مطمئن شوید که نام اینستاگرام شما تمام تست‌ها را پشت سر گذاشته است.


این مقاله بخشی از کتاب رازهای کسب درآمد از اینستاگرام می باشد. برای دریافت کل کتاب لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

4.9/5 – (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر