Chance the Rapper: Musician and Community Advocate


در این بخش ویدیویی از موفقیت مصاحبه جلد ژوئیه/آگوست 2023 مجله با Chance the Rapper (با نام کامل صدراعظم جاناتان بنت)، این نوازنده برنده چند گرمی، مزایای هنرمند مستقل بودن، توصیه های خود را برای کارآفرینان نوپا و نحوه تأثیرگذاری او بر جوامع در سراسر جهان به اشتراک می گذارد.

https://www.youtube.com/watch?v=_WhGUGsoCtk

ایجاد شانس رپر

بخش بزرگی از جذابیت شانس – و شاید عامل اصلی موفقیت مداوم او – تعهد او به یک هنرمند مستقل است. او یک شرکت ضبط ندارد، و حتی در اوایل زندگی حرفه‌ای‌اش، تصمیم گرفت از طریق بازاریابی قدیمی نامی برای خود دست و پا کند: پخش میکس‌تیپ‌های ضبط‌شده‌اش به صورت رایگان و تشویق بازخورد هر کسی که مایل به گوش دادن است.

این رویکرد مردمی و عزم او در نهایت پیروز شد و Chance به سرعت از نردبان امپراتوری موسیقی بالا رفت. در بین شراکت های مورد علاقه با برندهایی مانند ردبول، دوریتوس و اچ اند ام، و همکاری با کانیه وست، جاستین بیبر و دیگر نام های آشنا، شانس جامعه ای را که به او کمک کرد تا به آنجا برسد را فراموش نکرده است. الان داره لطفشو برمیگردونه

او در استوری جلد خود می گوید: «مواقعی وجود دارد که باید خود را در موقعیت قرار دهید تا تغییری را که می خواهید ببینید، ایجاد کنید. این خواننده رپ دقیقاً این کار را انجام داده است و با پروژه هایی مانند گرمترین زمستان، مشارکت با یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در دیترویت که 1000 کت برای گرم نگه داشتن ساکنان بی خانمان شیکاگو فراهم کرد، به شهر خود در شیکاگو بازگشت. او همچنین در مورد جدیدترین دیدگاه خود با SUCCESS صحبت می کند: جشنواره خط ستاره سیاه، رویدادی رایگان که به منظور فراهم کردن مکانی برای اعضای جهانی جامعه سیاه پوست برای جمع آوری، الهام بخشیدن و ارتباط ایمن طراحی شده است.

وقتی کانون توجه و جوایز را از بین ببرید، شانس بدون تغییر است. زیرا، در نهایت، کار او عمیق تر از ساختن موسیقی است – همیشه در مورد هنر ارتباط بوده است.

عکس از نیک اونکن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالعه مطالب بیشتر